‘زرشکی سرایت’: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زد همه گیر شبیه سازی ماه قبل از coronavirus آمار

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شبیه سازی شده توانایی ایالات متحده برای رسیدگی به flulike pandemic ماه قبل از coronavirus تبدیل سناریو به واقعیت.

سلامت و خدمات انسانی وزارت led ورزش شناخته شده به عنوان “Crimson سرایت” سال گذشته در رابطه با ده ها تن از کشورها و سازمان های فدرال با توجه به نیویورک تایمز. HHS نیز دعوت خیریه گروه شرکت های بیمه و بیمارستان های بزرگ به شرکت در تلاش است.

سابق نیروی هوایی پزشک رابرت Kadlec که مورد مطالعه قرار biodefense مسائل برای دهه led ورزش که تصور یک بیماری مسری است که در چین نشات گرفته و گسترش در سطح جهان پس از نزدیک به سه ده گردشگران آلوده شدند و به خانه بازگشت. فرضی شیوع بیماری به سرعت گسترش از طریق ایالات متحده پس از یک فرد آلوده با حضور در یک کنسرت بسته بندی شده با هزاران نفر از دیگران.

ورزش صورت گرفت که از ژانویه تا اوت سال گذشته برجسته برخی از مشکلات که دولت فدرال در تلاش برای رسیدگی در حال حاضر مانند کافی فضای بیمارستان و تجهیزات پزشکی و همچنین سردرگمی در بین آژانس های فدرال و بین ایالت ها و دولت فدرال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: در روز پنج شنبه که دولت او به کار گرفته بحران به خوبی با توجه به “هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت. هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

شبیه سازی پاسخ به یک تجزیه و تحلیل از دولت فدرال توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر انجام شده در دولت اوباما پس از شیوع ابولا در غرب آفریقا. دولت اوباما وظیفه کریستوفر روبرت کیرشهوف یک شورای امنیت ملی دستیار کار می کرد که در دولت در پاسخ به ابولا با تکمیل یک “درس” گزارش اقدامات انجام شده.

روبرت کیرشهوف گزارش منجر به ایجاد یک شورای امنیت ملی به ریاست صرفا تمرکز بر روی امنیت زیستی و مسائل مربوط به سلامت در مورد بیماری همه گیر. در سال 2018 تهمت و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون حذف شده اداره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>