کیفیت اعتباری از شرکت های بزرگ سقوط به 7 سال اخیر در FY20; در اینجا چیزی است که منجر به کاهش

77 درصد کسب و کار خود را دیدم رتبه بندی “در حال مجددا در 2019-20,” (نماینده تصویر)

ضعف اعتباری و مشخصات از شرکت های بزرگ منجر به کاهش در کیفیت اعتباری به 7 سال اخیر در FY20 رتبه آژانس مراقبت رتبه بندی گفت: در ارزیابی خود از کیفیت اعتباری از تاریخ سازمان در FY20. “کیفیت اعتباری از تاریخ اشخاص به عنوان اندازه گیری توسط مراقبت امتیاز را ‘تغییر نسبت اعتبار’ (MCR) کاهش یافته و به 7 سال اخیر در 2019-20” آژانس گفت. هند شرکت ها شده اند تحت فشار رکود در اقتصاد داخلی و شرایط تامین مالی در اقتصاد داخلی آن اضافه شده است.

در FY13 های MCR (نسبت به ارتقاء و reaffirmations به تنزل رتبه و reaffirmations و افزایش آن دلالت بهبود کیفیت اعتباری از تاریخ کسب و کار) در ایستاده بود 0.81. این افزایش به 1.03 در FY14 به اوج خود رسید به 1.17 در FY15 قبل از آن شروع به کاهش 1.09 در FY18, 1.04 در FY19 و 0.96 در FY20 بازتاب بالاتر تعداد امتیاز نکند ،

اخبار مرتبط

در حالی که کیفیت اعتباری از شرکت های با سرمایه گذاری در درجه’ امتیاز در FY20 دیده می شد به عنوان “نسبتا پایدار با تعداد بالاتر از تثبیت مجدد از رتبه” کسانی که با ‘درجه زیر سرمایه گذاری’ اعتبار روبرو هستند ضعف در اعتبار خود را کیفیت در FY20 از یک سال پیش. جمع و جور کردن در این رتبه بندی در FY20 بزرگ بود به دلیل سقوط در “مقیاس عملیات وخامت کیفیت دارایی ها و تاخیر در بدهی ها و تضعیف سرمایه ساختار بدهی تحت پوشش خدمات نسبت و موقعیت نقدینگی” آژانس گفت.

همچنین بخوانید: نیاز به فراگیر طرح امداد برای صنایع مهاجر کار می گوید G R Gopinath

اما 77 درصد کسب و کار خود را دیدم رتبه بندی “در حال مجددا در 2019-20,’ آن اضافه شده است. این تاکید مجدد و ارتقاء رتبه های کسب و کار تحت تاثیر قرار شده است این اشخاص با داشتن فضای مناسب و موقعیت مالی در نظر سودآوری و رشد در مقیاس عملیات راحت بدهی پارامترهای موقعیت نقدینگی و ساختار سرمایه. سقوط در کیفیت اعتباری از شرکت های بزرگ بيشتر در کسب و کارهای کوچک. این MCR برای شرکت های بزرگ در FY20 در 0.94 بود 9 واحد درصد کمتر از سال پیش در 1.02. از سوی دیگر برای بنگاههای کوچک و متوسط از MCR در 1.03 بود 6 واحد کمتر از یک سال پیش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de