اعتباری فشار بر هند Inc تشدید پست Covid-19: Crisil

Credit pressures, India Inc, Covid-19 in India, coronavirus outbreak, domestic credit ratings, latest news on coronavirusاین سازمان گفت: در کوتاه مدت نقدینگی بسیار مهم است برای اطمینان از اعتماد به نفس در موقع بدهی ها به عنوان کسب و کار تنظیم به سرعت در حال تغییر محیط زیست عامل.

اعتبار فشارهای شدت در هند Inc به عنوان coronavirus گسترش عمیق تر در هند و در سراسر جهان پیشرو داخلی اعتبار آژانس Crisil گفت: در روز جمعه. خطوط هوایی و هتل ها و مراکز multiplexes و رستوران خواهد بود که بدترین آمار کسب و کار آن هشدار داد.

یک نفر کشته و بیش از 80 باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در هند با صدها نفر در قرنطینه در سراسر کشور است. در پاسخ دولت به حالت تعلیق ویزا تا مارس 15, محرومیت چند مورد و دولت باید با اتخاذ استراتژی های مانند بسته شدن سالن سینما.

اخبار مرتبط

“Clampdowns حال افزایش هستند و هر دو در داخل و خارج از هند که محدود کردن مصرف کننده تحرک و منجر به تعویق صرف” آژانس گفت. جدا از بخش های تحمل تاثیر مستقیم تقاضا برای تخم مرغ و مرغ را نیز می تواند تحت تاثیر آن ، بخش فناوری اطلاعات نیز می تواند تحت تاثیر قرار به دلیل محدودیت های فیزیکی آن اضافه شده است.

“کاهش حجم کسب و کار و occupancies و کمتر از حد مطلوب بازده را تحت تاثیر سودآوری شرکت داشته باشد. در حالی که تحت تاثیر برخی از شرکت ها ممکن است شروع هزینه-انقطاع اقدامات این ممکن است به اندازه کافی داده شده در بالا هزینه های ثابت” Crisil ارشد مدیر Subodh Rai گفت. او اضافه کرد که چنین تاثیر میتواند اعتبار پروفیل از شرکت.

این سازمان گفت: در کوتاه مدت نقدینگی بسیار مهم است برای اطمینان از اعتماد به نفس در موقع بدهی ها به عنوان کسب و کار تنظیم به سرعت در حال تغییر محیط زیست عامل. این سازمان گفت: 875 شرکت های این رتبه بندی می تواند نهفته به دلیل coronavirus مربوط به مشکلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im