CR Patil ساخته شده BJP Gujarat رئیس

این Bhartiya Janata Party (BJP) روز دوشنبه اعلام کرد قرار ملاقات از حزب واحد جمهور برای گجرات و لاداخ.

اخذ تاییدیه رئیس جمهور JP Nadda منصوب CR Patil — سه بار عضو پارلمان از گجرات به عنوان حزب رئیس جمهور برای دولت واحد جایگزین Jitu Vaghani پس از اتمام مدت خود را.

برای لاداخ BJP منصوب جوان اولین بار MP از تازه حک شده اتحادیه خاک Jamyang تسرینگ Namgyal به عنوان حزب رئیس جمهور برای Ladakh BJP.

قرار ملاقات به اجرا در آمده است با اثر فوری یک اطلاعیه از این حزب گفت.

برای گجرات انتصاب Pati – قوی مراتی در جنوب گجرات آمده است به عنوان یک شگفتی به محافل سیاسی در دولت پس از بسیاری معتقد بودند وقت Vaghani به حفظ شود تا تکمیل این انتخابات و انتخابات بدن محلی در هشت شهرداری شرکت ها برای برنامه ریزی بعد از این سال. همچنین یک بخش از دولت بی جی پی رهبران انتظار داشتند Vaghani — قوی گجراتی یدلایمخیرات patidar چهره داده و یک دوره دیگر به عنوان رئیس دولت پس از حزب را خوب نشان می دهد در Lok سبها سنجی در 2019.

اما خودی بر این باورند که Vaghani جایگزینی با انتصاب Patil آمده است به عنوان شکست برای نفوذ گجراتی یدلایمخیرات patidar جامعه است.

Patil شده است همراه با بی جی پی از سال 1989 و انتخاب شد Lok سبها اولین بار در سال 2009. از آن پس او خود را حفظ کرده است Lok سبها صندلی برای سه دوره متوالی.

در Ladakh پس از خروج بی تعارف از وقت BJP واحد رئیس Chering Dorjay در ماه مه حزب منصوب جوان اولین بار MP Jamyang تسرینگ Namgyal به عنوان رئیس جمهور برای Ladakh BJP.

Dorjay را متهم کرده بود که بی جی پی و لاداخ UT دولت از کوردلی در برخورد با تخلیه رشته شهروندان در نقاط مختلف هند در میان Covid-19 ناشی مستند.

تازه منتخب حزب رئیس Namgyal شده آوازی در مجلس در مورد مسائل مواجه Ladakhi مردم بر روی زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de