شاخص تورم مصرف کننده(M) خواستار مرکز برگزاری انتخابات در جامو و کشمیر. حزب خواست دولت نارندرا نه به انکار حقوق دموکراتیک مردم وجود دارد و متهم به بی جی پی از تبلیغ که انکار دموکراسی در کشمیر است که ضروری است به عنوان “این است که یک لانه تروریست ها و پاکستانی”.

شاخص تورم مصرف کننده(M) کمیته مرکزی و عضو سابق Kulgam MLA من Tarigami به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز چهارشنبه که بهتر است که این مرکز تبدیل دره به زندان مرکزی. او و شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury سرزنش اعمال ‘شدیدی’ امنیت عمومی عمل در سه رئیس سابق وزرای امور خارجه—فاروق عبدالله عمر عبدالله و Mehbooba مفتی. “دولت باید به اطلاع جامو و کشمیر به عنوان یک مرکزی زندان است. سپس آنها را مجبور به استناد PSA یا نیروی ما را به ماندن در داخل خانه ما” Tarigami گفت.

تبریک مردم دهلی نو برای نگه داشتن BJP دور از قدرت در مجلس گفت: مردم در کشمیر را از دست داده اند اعتماد در BJP دولت در مرکز. “ما هیچ اعتماد به دولت, اما ما اعتماد حکمت از مردم این کشور که ابراز آن زمان و دوباره. آنچه دیروز در دهلی نو به ما می دهد و امید است. پیروزی نور در این رژیم از تاریکی” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که چرا مردم در کشمیر در حال و نه در آینده برای اعتراض به عنوان مردم در شاهین باغ در حال انجام Tarigami گفت: “جامو و کشمیر می تواند یک شاهین باغ به دلایل مشابه به عنوان وجود دارد نمی توان یک شاهین باغ در Tihar زندان است.”

‘بیهوده و بیمعنی به اتهام’

این دو گفت: ‘خنده دار’ اتهامات ارائه شده علیه رئیس سابق وزیران در حالی که تحمیل PSA. “دولت خواهد شد توبه آن را به J-K. I am همچنین گفت که تمام کسانی که در کف توهین کشمیر در آگوست 5 که در آن کل جامعه از کشمیر بود humiliated خواهد توبه آن است. دولت برای پاسخگویی را از آنچه اتفاق افتاده است. امید آن است که نه بیش از حد دیر” Tarigami گفت.

با استناد به یک chargesheet, Yechury گفت: PSA بود استناد در برابر عبدالله برای توانایی های خود را برای برنده شدن در انتخابات. او گفت: اتهام مفتی است که حزب پرچم به رنگ سبز است. “اگر رنگ سبز مشکل است پس چگونه می توان واجد شرایط tricolour است که یک سوم سبز. را که برداشته شود ؟ ” او گفت:. “تا زمان دادگاه عالی نیست و تصمیم گیری در مورد دادخواست به چالش کشیدن abrogation از ماده 370 و 35 A جامو و کشمیر دولت باید تصمیم گیری مثل دادن زمین دولتی به افراد و اعتماد از کشورهای مختلف. چنین تصمیم گیری را نمی توان از نظر قانونی پایدار,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su