شاخص تورم مصرف کننده(M) سوالات مرکز جدید آموزش و پرورش سیاست

به عنوان اتحادیه کابینه پاک جدید آموزش و پرورش, سیاست, شاخص تورم مصرف کننده(M) را متهم کرد که مرکز نقض حقوق متحده است.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت: دولت نارندرا از بین بردن این کشور در سیستم آموزش و پرورش. “دور زدن مجلس نادیده گرفتن نظر دولت و rubbishing نظرات همه ذینفعان این مودی دولت است به طور یک جانبه از بین بردن سیستم آموزش و پرورش ما. آموزش و پرورش است و همزمان لیست از قانون اساسی ما است. آن را غیر قانونی است به اعمال یک سیاست آموزش و پرورش توسط مرکز” او گفت:.

او اضافه کرد که تمرکز بیشتر امور communalisation و تجاری هند آموزش و پرورش خواهد بود مقاومت کردند. متحده از جمله چپ-حکومت کرالا تا به حال به مخالفت با پیش نویس سیاست. نمایندگان مجلس مخالف بود و خواستار بحث و گفتگو در سیاست و در مجلس.

این Polit دفتر شاخص تورم مصرف کننده(M) در بیانیه ای گفت که آن را به شدت تقبیح اتحادیه کابینه تصمیم به “یک جانبه تحمیل” جدید سیاست های آموزش و پرورش و تغییر نام وزارت توسعه منابع انسانی.

“یک سیاست جدید از طبیعت نیاز به بحث در مجلس است. این مطمئن بود توسط دولت قبل است. پیش نویس این است که هر هنجار قرار داده شده در جدول از خانه با یک قانونی محدودیت زمانی است که در آن اعضای مجلس می تواند حرکت اصلاحات/به نظرات. مجلس شده است به طور کامل کنار” در این بیانیه اضافه شده..

جناح چپ دانشجويان ساز و برگ SFI نام در سراسر کشور تظاهرات مقابل مرکز تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>