CPI, Ambedkar statue, Gangajal, RJD, Raj Kishor Singh, CAA, Sangh Parivar, Kanhaiya Kumarدر این کلیپ تصویری می توان آنها را شنیده و گفت که “Giriraj سینگ آلوده جو زمانی که او به اینجا آمد دیروز گفت: “در سخنرانی خود که Ballia تبدیل به مینی پاکستان”.

یک مجسمه BR Ambedkar اینجا بود “خالص” با “Gangajal” روز شنبه توسط برخی از شاخص بهای مصرف کننده و RJD فعالان که ادعا شده است که آن را به حال شده است “پلید” توسط Giriraj سینگ اتحادیه وزیر و محلی BJP MP شناخته شده برای خود را Hindutva تندرو.

حادثه اتفاق افتاده در یک پارک به نام پس از معمار قانون اساسی در Ballia بلوک از منطقه که در آن Singh رفته بود در روز جمعه و garlanded مجسمه قبل از پرداختن به یک تجمع در حمایت از تابعیت متمم قانون. حدود 24 ساعت بعد محلی CPI رهبر Sanoj Saroj و RJD را Vikas Paswan و Rup Narayan Paswan شده اند که برگزاری یک ضد کا تظاهرات در این نزدیکی هست برای نزدیک به دو هفته, وارد, یک سطل پر از آب کشیده شده از رودخانه مقدس. آنها شروع با آبپاش “Gangajal” در مجسمه در میان شعارهای “زندانی Bhim” و شعارهایی در دفاع از “Phule” (قرن 19 مصلح اجتماعی و شوهر Jyotiba و Savitribai) قبل از شستن مجسمه سازی به طور کامل. آنها همچنین یک ویدیو از آن به اشتراک گذاشته و آن را در رسانه های اجتماعی.

اخبار مرتبط

در این کلیپ تصویری می توان آنها را شنیده و گفت که “Giriraj سینگ آلوده جو زمانی که او به اینجا آمد دیروز گفت: “در سخنرانی خود که Ballia تبدیل به مینی پاکستان”. شارژ اتحادیه وزیر با یک طرفدار “Manuvaad” (طبقه فوقانی هژمونی) معترضان ادعا که سینگ ایستاده بود برای همه چیز که Ambedkar حال مبارزه کرده و در نتیجه خود را garlanding از مجسمه بود كه “defiling آن”.

بی جی پی MP در دسترس نیست برای نظرات او به عنوان گزارش چپ برای سرمایه های ملی. اما منطقه BJP جمهور راج Kishor سینگ در زمان umbrage و گفت: “به نام مخالف کا این افراد در حال تلاش برای ایجاد یک فضای که یادآور قبل از پارتیشن 1947 دیگ”. “این را نمی توان تحمل. Ambedkar شده است ایده آل برای همه بخش های جامعه و به هیچ کس انحصار بیش از او. ملت نمی خواهد تحمل چنین antics,” او اضافه شده است.

سیاست در بیهار که در آن مجمع انتخابات به دلیل در کمتر از یک سال بوده است در جوش از ستیز قانون به اجرا در آمد. دولت شاهد بیش از یک خاموش, علاوه بر سراسیمگی از محلی, round-the-clock vigils با ملاحظه مشارکت زنان یادآوری مردم شاهین باغ تظاهرات در دهلی نو.

در همین حال بسیاری از مردم به تماشای “تصفیه” قسمت با حس bemusement و به یاد می آورد که از جمله “shuddhikaran” مراسم معمولا برگزار شد Sangh Parivar وفاداران به سرزنش مخالفان. آنها به یاد می آورد که شاخص بهای مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار که ناموفق نظرسنجی اولین برابر Giriraj سینگ در Lok سبها انتخابات سال گذشته به طور مشابه خوار در دربنگا هنگامی که نقطه ای که او ایستاده بود به آدرس یک رالی به عنوان بخشی از دولت خود را گسترده درایو در برابر کا شسته شد توسط ABVP حامیان. “به نظر می رسد که Sangh Parivar مردم شروع به گرفتن یک طعم پزشکی خود را گفت:” یک شاخص بهای مصرف کننده از رهبر انقلاب که نمیخواستند به نام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de