CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای coronavirus

حداقل یکی از شرکت کنندگان در آخرین ماه سال 2020 محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

محافظه کار آمریکا و اتحادیه اعلام کرد که یکی از شرکت کنندگان به کنفرانس سالانه خود که جذب 19,000 مردم در سال 2019 و تقریبا همان مقدار در این سال قرارداد COVID-19 ویروس قبل از این رویداد در بندر ملی مریلند در نتیجه افشای دیگران به این بیماری است.

“محافظه کار آمریکا و اتحادیه آموخته است که یکی از ما CPAC شرکت کنندگان متاسفانه آزمایش مثبت امروز برای کوروناویروس. قرار گرفتن در معرض رخ داده قبلی به این کنفرانس است. نیوجرسی بیمارستان آزمایش فرد و CDC تایید نتیجه مثبت” هارمونیک در بیانیه ای گفت شنبه. “فردی است که تحت مراقبت های پزشکی حرفه ای در ایالت نیوجرسی و قرنطینه شده. “

“این شرکت کنندگان تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور و هرگز با حضور در این مراسم در سالن اصلی” بیانیه اضافه شده است.

چند اعضای برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با حضور در کنفرانس از جمله رئیس جمهور تهمت معاون رئیس جمهور مایک پنس اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney, وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos و کاخ سفید مشاور کلیان کانوی.

با توجه به هارمونیک را اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن اداره نظارت بر وضعیت است و در ارتباط مناسب با سازمان های دولتی.

مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا, اتحادیه اروپا, به نام برای عموم به آرام باقی می ماند در پاسخ تعهد به کمک به “دوستان” در حضور بهبود و اگر تشخیص داده شد.

“من امیدوارم که همه آرام باقی می ماند. و اگر ما هر یک از دوستان ما که تست مثبت یا مریض ما به آنها کمک می کنیم و از این طریق دریافت کنید با هم به عنوان یک کشور” Schlapp گفت RealClearNews.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد تهمت یا پنس در “نزدیکی” به آلوده کنندگان.

“رئیس جمهور پزشک و ایالات متحده سرویس مخفی کار کرده اند از نزدیک با کارکنان و سازمان های مختلف برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است به نگه داشتن خانواده اولین و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم” گریشام نوشت: در بیانیه ای. “مردم باید همچنان به دنبال CDC را راهنمایی در سفر و مجامع عمومی که شامل اقامت در خانه اگر شما احساس بیمار و همچنین اغلب شستن دست های خود را با آب و صابون.”

CPAC در محل Gaylord ملی رفت و آمد مکرر و مرکز کنوانسیون ملی در بندر است که فقط در خارج از واشنگتن دی سی از Feb. 26 به 1 مارس.

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد در اواخر بعد از ظهر شنبه در بهداشت عمومی آزمایشگاه در سی وزارت علوم قانونی نیز کشف شد اولین بار در شهرستان “presumptive” coronavirus مورد.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: نیوجرسی وزارت بهداشت اطلاع مریلند سلامت سازمان است که توصیه می شود که افرادی که در این کنفرانس مانیتور خود را برای علائم خود را چک کنید دمای بدن دو بار در روز و در خانه باقی می ماند و اطلاع از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی و یا وزارت بهداشت اگر خود را افزایش درجه حرارت بالای 100.4 درجه فارنهایت و یا توسعه یک بیماری تنفسی.

“بلافاصله پس از یادگیری این فرد تعامل در کشور ما شروع کردیم هماهنگی با کاخ سفید CDC فدرال و مقامات نیوجرسی وزارت بهداشت, Prince george’s County مقامات و سازمان کنفرانس,” هوگان در بیانیه ای گفت. “با توجه به مقیاس این کنفرانس ما اصرار شرکت کنندگان که در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا بلافاصله پس از رسیدن به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را. ما در حال ارائه این به روز رسانی نه به بی ارزش افزایش alarm اما در بهره از شفافیت کامل و از فراوانی از احتیاط.”

شده اند وجود دارد بیش از 100,000 جهانی موارد از COVID-19 ویروس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی, کشتن 3,405. در ایالات متحده تا کنون صدها نفر از COVID-19 ویروس موارد و مرگ و میر در سراسر کشور افزایش یافت و به 19 روز شنبه.

شیوع رمان coronavirus آغاز شد و در ووهان چین. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد به خبرنگاران در کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام انتصاب پنس به عنوان رئیس کاخ سفید را وظیفه نیروی رسیدگی به شیوع ویروس. “او استعداد خاصی برای این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از پنس.

دموکرات ها در کنگره و 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه را مورد انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 یک بیماری بسیار عفونی است که گسترش به کشورهای سراسر جهان از جمله ایالات متحده است. رئیس جمهور به نوبه خود متهم کرده دموکرات “سیاسی coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de