Covid19 خرید اینترنتی: کار از خانه تمرین صدمه زدن به مواد غذایی شرکت فنی

The company has 16 micro-kitchens and outlets in Delhi-NCR and parts of Punjab; it delivers via food aggregators like Zomato and Swiggy but customers can also collect their orders from the outlets.این شرکت دارای 16 میکرو-آشپزخانه و رسانه ها در دهلی شورای ملی مقاومت و بخش هایی از پنجاب; آن ارائه طریق مواد غذایی aggregators مانند Zomato و Swiggy اما مشتریان همچنین می توانید جمع آوری سفارشات خود را از رسانه ها.

در حالی که رستوران ها در سراسر کشور در حال خالی کوچک مواد غذایی-شرکت های فن آوری بیش از حد شده ضربه coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر که اکثر شرکت های بزرگ و مراکز بسته و بسیاری از کارکنان در حال کار در خارج از خانه های خود. برخی در حال تلاش برای نوآوری اجازه می دهد آن دسته از کارکنان هنوز هم در حال آمدن به دفتر سفارش و تحویل به کار خود-ایستگاه.

Karan Tanna, موسس, شبح, آشپزخانه گفت: سفارش شده است در حال سقوط با شرکت های بیشتری درخواست کارکنان خود را به کار از خانه. “همچنین هر چند ما شاهد انتخاب کنید تا در سفارشات در برخی از مناطق مسکونی مردم به نظر می رسد نگران خوردن مواد غذایی از خارج به خصوص غیر گیاهی مواد غذایی” Tanna اضافه شده است. خود را آنلاین تحویل مواد غذایی شرکت اجرا می شود 210 اینترنتی رستوران ها از طریق 22 آشپزخانه در سراسر بمبئی و پونا دهلی نو و احمدآباد

اخبار مرتبط

نه تنها سفارشات عمده از شرکت های خشک حتی کسانی که همچنان به منظور ماندن و مارک های مشهور, گفت:, آشپز Anshu راج موسس ابر آشپزخانه Caters نقطه. “این یک زمان بحرانی برای شروع یو پی اس. مسکونی سفارشات نیز نهفته” راج گفت. Caters نقطه عمل در دهلی نو و Gurgaon یک کسب و کار بزرگ منطقه است.

B2B غذایی-تکنولوژی راه اندازی Hungerbox اجرا می شود که سالن های غذاخوری در سراسر شرکت گفت: آن شاهد یک نرم تقاضا شروع مارس 16 و راه اندازی ضسبنسرس مواد غذایی در بیش از 100 سالن های غذاخوری. آن را نیز معرفی میز سفارش است که به کارکنان دسترسی به یک کوتاه منو از طریق شرکت در برنامه در حالی که مواد غذایی تحویل داده شده است به ایستگاه های کاری خود از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Sandipan میترا گفت.

Ashwin Jain, بنیانگذار تحویل پیتزا با نام تجاری Instapizza گفت که او دیده است 5%تا 7% افزایش در سفارشات بیش از چند روز گذشته اما هیچ افزایش است. این شرکت دارای 16 میکرو-آشپزخانه و رسانه ها در دهلی شورای ملی مقاومت و بخش هایی از پنجاب; آن ارائه طریق مواد غذایی aggregators مانند Zomato و Swiggy اما مشتریان همچنین می توانید جمع آوری سفارشات خود را از رسانه ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>