Covid مستند را به همراه داشت نتایج مثبت می گوید نخست وزیر مودی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که Covid-19 ناشی از مستند را به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان کشور موفق به نجات جان هزاران نفر در گذشته یک و نیم ماه.

این وضعیت در بسیاری از کشورها از جمله هند تقریبا مشابه در شروع ماه مارس است. با توجه به موقع اقدامات هند بوده و قادر به محافظت از بسیاری از مردم است.

اما او همچنین هشدار داد که خطر ناشی از این ویروس تا کنون از بیش ثابت و هوشیاری از اهمیت پارامونت است.

نخست وزیر گفت: این در تعامل با رئیس وزرای متحده از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت در حال ظهور و برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر. این چهارمین چنین تعامل نخست وزیر با رئیس وزرای آنهایی که قبل از آن برگزار شد در مارس 20, آوریل 2 و 11.

او بر اهمیت متحده اجرای دستورالعمل صرفا در نقاط مهم — منطقه قرمز مناطق. او اظهار داشت که تلاش های ایالات متحده باید به سوی تبدیل مناطق قرمز به نارنجی و پس از آن به مناطق سبز.

مودی گفت که این کشور دیده می شود دو مستندات تا به حال هر دو متفاوت در جنبه های خاصی و در حال حاضر ما باید به فکر می کنم از راه پیش رو است. او گفت که طبق کارشناسان تاثیر coronavirus باقی خواهد ماند و قابل مشاهده در ماه های آینده.

تکرار شعار فراموش گز دوریاو گفت که ماسک و صورت را پوشش می دهد را تبدیل به بخشی از زندگی ما در روز های آینده. او اضافه کرد که تحت شرایطی هر کس هدف باید پاسخ سریع. او با اشاره به این که بسیاری از مردم خود اعلام آیا آنها سرفه و سرماخوردگی و یا علائم و که این یک خوش آمدید ثبت نام.

زمان برای اصلاحات

مودی گفت که ما به اهمیت اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان ادامه مبارزه با Covid-19. او با تأکید بر اهمیت استفاده از فن آوری به عنوان آنجا که ممکن است و همچنین به استفاده از زمان به آغوش اقدامات اصلاحات.

او همچنین تاکید کرد که تضمین میکند که بیشتر مردم دانلود AarogyaSetu برنامه برای تقویت تلاش های این کشور در جنگ علیه Covid-19.

“ما باید شجاع و آوردن اصلاحات که لمس زندگی مشترک شهروندان” او اضافه شده است. او همچنین پیشنهاد کرد که مردم در ارتباط با دانشگاه ها را می توان یکپارچه در ابداع راه های مبارزه با این بیماری همه گیر و تقویت پژوهش و همچنین نوآوری است.

در موضوع گرفتن از سرخپوستان که در خارج از کشور گفت که این باید انجام شود با در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها نمی inconvenienced حفظ خود و خانواده خود را تحت هر گونه خطر. نخست وزیر نیز خواست رئیس جمهور عامل تغییر در آب و هوا — ظهور تابستان و موسمی و بیماری است که می تواند به طور بالقوه می آیند در این فصل در حالی که strategising جلوتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de