Covid تاثیر: بانک ها ممکن است بپرسید RBI برای کمک به مقابله با پیش بینی استرس

Banks have been told to restructure all MSME accounts that were standard as on January 1, 2020 and the forebearance is available till December 31, 2020.بانک ها بوده است گفت: برای بازسازی تمام MSME حساب های که استاندارد به عنوان در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 و forebearance در دسترس است تا 31 دسامبر 2020.

بانک ها به احتمال زیاد به رویکرد بانک مرکزی هند (RBI) برای تسکین اقدامات است که می تواند در نظر گرفته شود با توجه به تاثیر منفی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را در کسب و کار. FE آموخته است که بانک ها’ Association (IBA) است به احتمال زیاد به دنبال نظارتی تنفس از جمله یک مهلت قانونی برای بازپرداخت توسط برخی تحت تاثیر قرار شرکت.

با توجه به این که بیش از یک چهارم از وام های خود را — و یا Rs 24 لاخ کرور است — سوار در بخش خدمات خواهد بود که ضربه سخت ترین آنها طبعا نگران است. علاوه بر این قرار گرفتن در معرض خود را به MSME بخش Rs 4.8 لاخ کرور.

اخبار مرتبط

بانک ها بوده است گفت: برای بازسازی تمام MSME حساب های که استاندارد به عنوان در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 و forebearance در دسترس است تا 31 دسامبر 2020.

یک جلسه از وام دهندگان در روز دوشنبه در مورد تداوم کسب و کار برنامه های بانک ها. یک بانکدار ارشد گفت: FE که تداوم کسب و کار بانک ها مورد بحث قرار گرفت و چگونه خدمات دیجیتال از طریق کانال های پرداخت ارائه می شود می تواند در میان مستند. “ما در فرایند تلفیقی انداز برای درک تاثیر بر بخش های مختلف صنعت و پس از آن ما خواهد شد و رویکرد دولت و تنظیم کننده,” او گفت:. “ما می توانیم پیش بینی برخی از استرس و باید خودمان را آماده” یک مدیر ارشد در بانک دولتی هند (SBI) گفت. او افزود: “تا کنون ما دیده نمی شود کاهش می یابد و جریان های نقدی و هیچ استرس وجود دارد قابل مشاهده در حساب.” بسیاری از بانکداران بر این باورند که بدترین ضربه بخش خواهد بود شرکت های هواپیمایی و مهمان نوازی.

داده ها از RBI نشان می دهد که بانک ها وام های برجسته به بخش خدمات بود در Rs 24.32 لاخ کرور که در تاریخ 31 ژانویه حسابداری برای 27.3 درصد از کل مواد غیر غذایی اعتباری. این اپراتور حمل و نقل بدهکار بانک Rs 1.41 لاخ کرور در حالی که هتل ها و رستوران ها به آنها بدهکار تومان 45,394 کرور. قرار گرفتن در معرض به تجارت Rs 5.2 لاخ کرور در حالی که قرار گرفتن در معرض به تجاری املاک و مستغلات است که Rs 2.27 لاخ کرور. برجسته وام به صنعت از جمله MSME — در حال Rs 28.17 لاخ کرور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im