COVID Combat: در حال حاضر متحده به دنبال جنگل بودجه

The CAMPA funds have been transferred to the states over the past few years by the Central CAMPA on the direction of the Supreme Court.این CAMPA وجوه منتقل شده اند به ایالات متحده در طول چند سال گذشته توسط مرکزی CAMPA در جهت دیوان عالی کشور است.

در مثال دیگری از دولت بهره برداری از منابع دیگر از وجوه بودجه — همه فن حریف رسید و استقراض بازار — برای دیدار با افزایش هزینه های مورد نیاز در طول همه گیر و حوادث پس از آن برخی از ایالات آمریکا در حال بحث با مرکز این گزینه از availing وام های نرم از بودجه دروغ گفتن با جبرانی ايجاد صندوق مدیریت و برنامه ریزی مقامات (CAMPA) در سطح دولت است. این CAMPA بودجه عمدتا پارک شده در دولت مرکزی اوراق بهادار هستند و تخمین زده می شود ارزش بیش از 50,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر.

این مرکز قبلا خواسته متحده به شیر منطقه معدنی وجوه (DMF) به دیدار احتمالی خود را صرف نیازهای; Odisha یکی از مواد معدنی متحده که نظارت زیادی DMF وجوه جمعآوری 7,000 تومان کرور روپیه است حتی خواسته این مرکز برای حذف کلاه از 30% کلاه در استفاده از DMF به مبارزه Covid-19 در هر منطقه را تحت تاثیر قرار.

اخبار مرتبط

Odisha مالی, منشی, Ashok مینا گفت: “دولت نظارت مقام (ریاست سابق دیوان عالی کشور قاضی) از CAMPA صندوق به ما این اجازه را به قرض گرفتن از CAMPA. در حال حاضر ما منتظر حسابداری هنجارهای از دولت حسابداران عمومی (AG)”. او گفت: دولت خواهد پرداخت بهره همان است که صندوق تولید از سرمایه گذاری در مرکزی G-ثانیه.

هنوز با توسل به CAMPA بودجه هزینه و کارآمد برای Odisha: سرمایه گذاری در G-ثانیه های بازخوانی تا 4.5 درصد بهره برای اوراق بهادار تا 364 روز (حداکثر بلوغ مجاز) در حالی که دولت می پردازد در حدود 6% بهره برای وام تا یک سال از بازار است. بنابراین وجود یک دیفرانسیل از 1.5 pps.

مالی وزارت امورخارجه گفت: برخی دیگر از دولت های ایالتی نیز علاقه نشان داده استقراض از مربوطه خود را دولت CAMPA بودجه اما حاضر به نام آنها.

این CAMPA وجوه منتقل شده اند به ایالات متحده در طول چند سال گذشته توسط مرکزی CAMPA در جهت دیوان عالی کشور است. در زیر جنگل (حفاظت) قانون 1980 مرکزی CAMPA جمع آوری پول برای انحراف از زمین جنگل و غیر جنگل مقاصد از قبیل پروژه های صنعتی.

صندوق مورد استفاده قرار گیرد برای انجام جبرانی ايجاد سراسر کشور و بیکار صندوق برای سرمایه گذاری در بهره بلبرینگ ابزار ie مرکزی G-ثانیه و سپرده های بانکی به عنوان مشخص شده توسط SC. دادگاه نیز تفویض قدرت به دولت نظارت مقامات را به تصمیم گیری در مورد مدیریت بودجه. علاوه بر مرکزی G-ثانیه مواردی وجود داشته است از دولت CAMPA وجوه بودن سرمایه گذاری در توسعه دولت وام (SDLs) از کشورهای دیگر به جز در SDL از همان دولت است.

بانک مرکزی هند هنجارهای اجازه نمی دهد سرمایه گذاری از هر گونه بودجه دولت از جمله CAMPA بودجه در هر ابزار اگر دولت شیپور خاموشی بانک مرکزی راه و روش پیشرفت (WMA), ساخت بودجه بیکار و بدون هر گونه علاقه و درآمد Odisha مالی وزیر گفت.

در میان کشورهای Odisha CAMPA صندوق دارای بالاترین مقدار مازاد از 5,500 تومان کرور. دولت می خواهد به قرض گرفتن 60 درصد از این صندوق زمانی که مورد نیاز به جای قرض گرفتن هزینه سرمایه از بازار است.

به دنبال منابع جایگزین کم هزینه و بودجه حداقل دو متحده — Odisha و ماهاراشترا – نیز به دنبال وام های نرم افزاری از پول نقد خود را غنی تعهدات. Odisha در حال برنامه ریزی برای قرض گرفتن از Odisha معدنی تحمل مناطق توسعه شرکت یک دولت انجام است که با قوی جسم تومان 17,000 کرور دروغ unutilised به ماهاراشترا است که در انتظار یک کمبود درآمد رسید حداقل در سه ماه اول این سال مالی نیز به دنبال گزینه بهره برداری نقدی مازاد با دولت PSUs برای کمک های اضافی.

تحلیلگران بازار روی چیزی حساب کردن که ایالات متحده و مرکز را تا پایان با توسل به اضافی قابل توجهی استقراض بالاتر از بودجه خود را تخمین می زند در FY21 امکان است که گرفتن قیمت در مزایده اوراق قرضه در حال حاضر. با بسیاری از ایالت ها برنامه ریزی به جلو بار استقراض در Q1FY21 RBI به تازگی افزایش WMA متحده برای 60 ٪ (از سطح به عنوان در 31 مارس) به حدود Rs 51,560 کرور برای H1FY21 به تشویق متحده به گسترش خود استقراض.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *