Covid-19: گزارش بزرگترین واحد-روز افزایش

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد توسط آن تعداد در بیش از 183,000 موارد جدید در آخرین 24 ساعت.

سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) آژانس بهداشت گفت: برزیل به رهبری راه را با 54,771 موارد شمارش و ما بعد در 36,617. بیش از 15,400 در آمد در هند.

به گفته کارشناسان افزایش مورد شمارش می تواند منعکس کننده عوامل متعدد از جمله گسترده تر تست و همچنین گسترده تر عفونت است.

به طور کلی در این بیماری همه گیر که گزارش 8,708,008 موارد — 183,020 در 24 ساعت گذشته — با 461,715 مرگ و میر در سراسر جهان با افزایش روزانه از 4,743.

بیش از دو سوم از کسانی که مرگ و میر گزارش شده در آمریکا می باشد.

در اسپانیا و مقامات به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری پس از سه ماه از مستند, اجازه می دهد آن 47 میلیون نفر از ساکنان آزادانه به سفر در سراسر کشور برای اولین بار پس از 14 مارس ، این کشور نیز کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از بریتانیا و 26 کشور اروپایی است که اجازه سفر بدون ویزا.

اما این تنها قطره ای از مسافران در Madrid-Barajas فرودگاه که در حالت عادی ماه ژوئن خواهد بود و شلوغ.

این آزادی که ما در حال حاضر نه نیاز به توجیه سفر ما به دیدن خانواده و دوستان ما این بود که چیزی که ما واقعا به دنبال به جلو به پدرو دلگادو 23 گفت: پس از ورود از اسپانیا جزایر قناری.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز خواست مردم را به حداکثر احتیاط: این ویروس می تواند بازگشت و آن را می توانید آمار ما دوباره در موج دوم و ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از آن در تمام هزینه. در یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر اما قسمت بد این است که آن را در بر داشت بیشتر موارد.

هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تهمت گفت. بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.’ ?

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت که تهمت بود که tongue-in-cheek و نظر در یک نور خلق و خوی.

دموکراتیک رقیب جو بایدن مبارزات انتخاباتی را متهم به تهمت قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا. آمریکا دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت بیش از 2.2 میلیون دلار و بالاترین مرگ و میر در حدود 120,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشتی می گویند قوی تست حیاتی برای ردیابی شیوع و نگه داشتن این ویروس در چک.

در انگلستان, مستند محدودیت مانع druids و مشرکان و حزب را برانگیخت روز یکشنبه از تماشای طلوع آفتاب در باستان دایره از استون هنج به مناسبت طولانی ترین روز سال, طولانی ترین روز سال در نیمکره شمالی است. انگلیسی میراث فرهنگی اجرا می شود که سایت livestreamed آن به جای. چند نفر جمع شده بودند در خارج از حصار.

شما نمی توانید انصراف از طلوع آفتاب دروید آرتور Pendragon به رسانه ها گفت.

تعداد تایید ویروس موارد است که هنوز هم به سرعت در حال رشد نه تنها در آمریکا بلکه در برزیل و آفریقای جنوبی و دیگر کشورها به ویژه در آمریکای لاتین است.

برزیل وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد افزایش یافته است توسط بیش از 50 ، 000 در یک روز. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است کم اهمیت جلوه دادن خطرات حتی خود را به عنوان کشور دیده می شود نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر دوم-بالاترین مرگ و میر در جهان است.

آفریقای جنوبی گزارش داد یک روز بالا تقریبا از 5000 مورد جدید در روز شنبه و 46 مرگ و میر. با وجود افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد بیشتر شل شدن یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران دوباره باز خواهد شد.

در ایالات متحده این ویروس به نظر می رسد به گسترش در سراسر غرب و جنوب. آریزونا گزارش بیش از 3,100 عفونت های جدید فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

در اروپا یک واحد بسته بندی گوشت می آمد گیاه در آلمان تا به حال بیش از 1000 موارد بنابراین دولت منطقه ای صادر قرنطینه برای همه 6,500 کارگران و مدیران و اعضای خانواده.

در آسیا چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بهبود.

مقامات چینی ثبت شده 25 جدید تایید موارد — 22 در پکن. در هفته گذشته پکن محکم سفر کنترل نیاز به هر کسی که می خواهد به ترک چینی پایتخت یک شهر از 20 میلیون نفر از مردم برای نشان دادن و اثبات آنها آزمایش منفی برای ویروس.

در کره جنوبی نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول و حداقل 70 عفونت های دیگر هستند و به تنیس روی میز باشگاه وجود دارد. اما مقامات کره جنوبی تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی فاصله برای جلوگیری از صدمه زدن به اقتصاد است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *