Covid-19: که پیش بینی ما می تواند آینده را کانون همه گیر

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است ما که آن را می تواند آینده کانون رمان coronavirus پس از چین و ایتالیا به عنوان کشور شاهد یک بدون کنترل تشدید عفونت کروناویروس رویترز گزارش داد.

که سخنگوی مارگارت هریس گفت: رسانه ها در روز سه شنبه: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده است. پس آن را که بالقوه است.”

هریس گفت: بیش از 24 ساعت گذشته 85 درصد از موارد جدید گزارش شده از اروپا و آمریکا. از آن 40 درصد در ایالات متحده است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده که در آمریکا روزنامه هیلآمریکا گزارش کرده است بیش از 46,500 تایید موارد با نزدیک به 600 مرگ و میر.

شهر نیویورک شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد است که در حال حاضر پیشی گرفته 4,000 با توجه به نیویورک تایمز.

به ما می آید سوم در شمارش موفق توسط چین و ایتالیا که ثبت 81,000 و 63 ٬ 900 جدید ساخت موارد بود.

در همین حال دولت آمریکا به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است به پرداخت $2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای سهولت اقتصادی تاثیر رمان coronavirus.

اورژانس قانون را به ارائه کمک های حیاتی به کارگران, کسب و کارهای کوچک و شرکت ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

در سراسر جهان بیش از 4,00,000 موارد تایید شده است با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی: “در آن زمان 67 روز از اولین مورد گزارش شده برای رسیدن به اولین 100,000 موارد و 11 ماه برای دومین 100,000 و فقط چهار روز برای سومین 100,000.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>