Covid-19: West Bengal به موضوع عبور برای e-commerce تحویل

دولت گسترده ای عبور صادر خواهد شد به آنلاین aggregators در بنگال غربی برای اطمینان از بدون درز صفحه اصلی تحویل مواد غذایی و ملزومات در طول مستند دوره است.

عبور را فعال جنبش از تحویل پسر نقلیه و کامیون در سراسر منطقه و در داخل شهر وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز چهارشنبه.

این تصمیم پس از e-tailers مانند Flipkart, آمازون, شربت خانه, سبد بزرگ Grofers در میان دیگران به حالت تعلیق در تحویل خدمات در حساب از ابهام بیش از تحویل هنجارها در طول مستند دوره است. E-commerce بازیکنان نیز شکایت از پلیس افراط در نقاط مختلف کشور به عنوان یک دلیل به تعلیق خدمات تحویل.

این کشور در 21 روز مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. در حالی که چندین ایالت به اجرا در یک مستند خود را در سراسر کشور خاموش شد اعمال شده توسط نخست وزیر دیروز در نیمه شب به بعد.

اما خانه تحویل توسط بازیکنان آنلاین آورده بودند تحت مستند را در حوزه های مختلف دولت گرفته بود رویکردهای متنوع در دست زدن به این موضوع.

با توجه به بانرجی هیچ پسر تحویل و یا تحویل ون وسایل حمل برای تحویل خانه یک کشاورز یا سبزیجات / مواد غذایی فروشنده متوقف خواهد شد و یا مورد آزار و اذیت توسط پلیس است. عبور صادر خواهد شد و آن را به افتخار مختلف در سراسر پلیس قضایی به خصوص در هنگام تحویل پرسنل و یا وسایل نقلیه برای عبور از مناطق مختلف.

برای مثال یک تحویل در آینده به کلکته از هوره (دو های مختلف پلیس قضایی) متوقف خواهد شد توسط هر یک از پلیس اگر آن را به لازم منتقل می کند.

“من دستور پلیس برای اطمینان از عبور و دیدن به آن است که هیچ آزار و اذیت و یا توقف تحویل خانه از ملزومات و مواد غذایی. پیام باید رسیدن به پایه پرسنل وظیفه. دقیق اقدام خواهد شد اگر این نقض. سرپرست پلیس و دادستانی منطقه خواهد شد که به نظارت بر implementability این عبور مربوطه در مناطق” وزیر گفت.

بنگال غربی گزارش کرده است نه Covid-19 موارد مثبت از جمله یک مرگ.

کمک مالی بسته

با توجه به بانرجی این مرکز به ارائه یک ویژه کمک مالی بسته به دولت است.

تهیه ماسک های شخصی, تجهیزات حفاظتی و هواکش به منظور کنترل شیوع Covid-19 در اینجا در حال انجام توسط دولت خود را در آن; و منابع مالی از دولت هستند “کشیده”.

“ما ساخته شده اند درخواست های متعدد برای توقف پرداخت بهره به مرکز. اما آنها هیچ نتیجه ای به همراه داشت. تحت سناریو فعلی این مرکز را به یک بسته امداد به ما” او نگهداری می شود.

بانرجی خواسته بود برای یک فرمت از خروج محدودیت تحت FRBM (از 3 درصد به 5 درصد از تولید ناخالص داخلی).

به گفته او بنگال دروازه ورود به دیگر شرقی و شمالی–ایالت های شرقی و از این رو لازم است که برای حفظ احتیاط بیشتری وقتی که می آید به بالا بردن آگاهی در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>