Covid-19 ویروس به طور تصادفی به بیرون درز توسط کارآموز در چین: فاکس نیوز گزارش ادعا می کند

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه تمدید اذعان او به فاکس نیوز گزارش گفت: coronavirus ممکن است به طور تصادفی به بیرون درز توسط کارآموز کار در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

منحصر به فرد گزارش ایسنا بر اساس منابع بی نام ادعا کرد که هر چند لکه ویروس رخ می دهد به طور طبیعی در خفاش ها است و نه یک bioweapon آن مورد بررسی قرار گرفت در چین بدنام آزمایشگاهی در ووهان.

اولیه انتقال این ویروس در خفاش به انسان, اخبار, کانال اتهام. آن اضافه شده است که “بیمار صفر” مشغول به کار در آزمایشگاه. آزمایشگاه کارمند بود به طور تصادفی آلوده قبل از گسترش این بیماری در میان مردم عادی در خارج از آزمایشگاه در شهر ووهان.

اخبار پلت فرم بیشتر ادعا کرد که ووهان مرطوب بازار واقعا هرگز به فروش می رسد خفاش ها. این یک setup ایجاد شده توسط چین به تغییر سرزنش از آزمایشگاه.

این ویروس در حال مطالعه در آزمایشگاه به عنوان یک تلاش توسط حزب کمونیست چین (CCP) به “نشان می دهد که تلاش های خود را برای شناسایی و مبارزه با ویروس ها مساوی یا بزرگتر از قابلیت های ایالات متحده” فاکس نیوز گزارش با استناد به چندین منابع بی نام.

فاکس نیوز گزارش خبرنگار جان رابرتز گفت: “منابع متعدد در حال گفتن فاکس نیوز امروز که ایالات متحده در حال حاضر دارای اعتماد به نفس بالا که در حالی که coronavirus به طور طبیعی اتفاق می افتد ویروس آن را ناشى از یک ویروس شناسی آزمایشگاه در ووهان که به دلیل سهل انگاری در ایمنی پروتکل کارآموز آلوده شد که بعدها آلوده به دوست پسر او و سپس به بازار در ووهان که در آن پس از آن شروع به گسترش است.”

رئیس جمهور تهمت نه تایید و نه تکذیب کرد, گزارش, اما ذکر است که مقامات ایالات متحده در حال انجام یک معاینه کامل از این “وضعیت وحشتناک است که اتفاق افتاده است.”

اخبار کانال ادعایی که از آن می تواند چین را پرهزينه ترين coverup و سازمان بهداشت جهانی می تواند بخشی از آن را از ابتدا.

طبق اخیر واشنگتن پست دو سال پیش سفارت آمریکا مقامات در چین به اطلاع ما در مورد عدم ایمنی زیستی اقدامات انجام شده توسط دولت چین در ووهان موسسه ویروس شناسی که در آن کشنده ویروس ها و بیماری های عفونی مورد بررسی قرار گرفته همانطور که در هند و آسیا گزارش سرویس خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im