Covid-19: روستاییان بگویید شهرستان عامیانه به دور ماندن از آنها hamlets

COVID-19 اتحاد گسترده تر و شکاف بین شهری و روستایی, Maharashtra. تا به حال شهرستانها بودند تمایلی به پذیرش مردم از مناطق روستایی اما امروز بسیاری از روستاها در ماهاراشترا را ممنوع ورود مردم شهرستان در ایجاد محدودیت از ترس که آنها را COVID-19 ویروس با آنها.

در مناطق روستایی مردم هستند و نه فقط اجتماعی زیر فاصله اما همچنین نگه داشتن یک فاصله از شهر عامیانه برای حفظ Covid-19 دور. بسیاری از روستاها اعلام کرده اند سیاست ‘بدون ورود’ به شهروندان در حالی که دیگران ساخته اند آزمایشات پزشکی اجباری برای بستگان و دوستان از شهرستانها که می خواهید را به پناهگاه در روستاها.

هزاران نفر از شهروندان شده است تغییر به مناطق روستایی پس از گسترش coronavirus در شهرستانها عمده در ماهاراشترا از جمله بمبئی و پونا. در چند روز گذشته تعداد زیادی از مردم رفتن به روستاها است و مشخصی ایجاد کرد panchayats زمان دقیق ایستاده تا اجازه ندهد “غیر خودی” به محدودیت ایجاد کرد.

“مردم در این روستا درهای بسته خود را بر روی بازدید کنندگان از این شهر است. بسیاری از آنها خواسته بستگان خود در شهرستان را برای آمدن به این روستا به عنوان فضای دشمن است” گفت: Prashant Patil یک روستایی از Morewadi روستا در کولاپور.

تماشای برای خارجی ها

بسیاری از روستاها در حال نگه داشتن یک رکورد از بستگان که از شهرستانها آمده در حالی که برخی ایجاد کرد panchayats در حال انجام خانوار بازدیدکننده داشته است برای بررسی خارج است.

این ماهاراشترا دولت مهر و موم شده منطقه مرزها برای جلوگیری از مهاجرت اما هنوز مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای ورود به روستا با سفر در صبح زود و یا در اواخر شب. دولت بسته بمبئی-پونا بزرگراه و پلیس این است که نگه داشتن سخت افروزی در بمبئی-بنگلور ملی بزرگراه برای جلوگیری از مهاجرت دسته جمعی از شهرها به مناطق روستایی است.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope است به دادگاه تجدید نظر به روستاها در ماهاراشترا نه به تبعیض علیه مردم شهرستان. “آیا درمان خود ما مردم مثل خارجی ها که می آیند با یک عفونت است. این خود ما هستند افرادی که مهاجرت کرده اند به شهرستانها برای آموزش و پرورش و مشاغل. شهرستان بانینگ مردم از ورود به روستاها نمی behove مترقی دولت ماهاراشترا” او گفت:.

اما این مورد تنها در ماهاراشترا. هزاران نفر از متخصصین و کارگران ماهر در پونا و بمبئی را ترک کرده اند شهرستانها. در یکی از آخرین هفته راه آهن و اتوبوس در این شهرستانها شد پرتکاپو با افرادی که رفته اند بازگشت به کشورهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>