Covid-19 کانديد واکسن نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده در آزمایش های انسانی می گوید: شرکت چینی

چین ملی Biotec گروه (CNBG) گفت: در اوایل بشر محاکمه دوم آن Covid-19 کانديد واکسن نشان داده است نتایج امیدوار کننده نشان می دهد که می تواند آن را بی خطر و موثر, رویترز گزارش داد.

CNBG وابسته دولتی ملی چین در گروه دارویی (Sinopharm) در حال توسعه واحد از دو پتانسیل Covid-19 واکسن نامزدها.

دو عکس طراحی و توسعه توسط CNBG قبلا تست شده با 2000 داوطلب در مرحله I و II آزمایشات انجام شده در چین. یکی از واکسن اعلام شده بود امن در حالی که داده ها برای شات دوم خواهد شد منتشر شده در ژوئن 28, بلومبرگ گزارش شده بود.

واکسن تجربی نامزد توسعه یافته توسط شرکت چینی است ناشی از بالا-سطح آنتی بادی در شرکت کنندگان در مرحله 1/2 کارآزمایی بالینی که شامل 1,120 داوطلب سالم در این گزارش گفت:.

CNBG در یک پرونده در اوایل این هفته گفته بود که آن را تا به حال دریافت تایید برای انجام مرحله نهایی آزمایشات انسانی را برای Covid-19 واکسن نامزد اعلام می شود امن با داوطلبان در امارات متحده عربی. آن را با شریک ابوظبی مبتنی بر هوش مصنوعی و محاسبات ابری شرکت G42 برای محاکمه و محلی تولید واکسن بلومبرگ گزارش شده است.

این باعث می شود آن را یکی از اولین واکسن برای رسیدن به مرحله نهایی تست قبل از ورود به بازار تجاری و طبق گزارش.

چین در حال حاضر دارای هشت مختلف واکسن نامزدها در مراحل مختلف آزمایش های انسانی با توجه به گزارش رویترز.

در حال حاضر AstraZeneca را کانديد واکسن توسعه یافته در همکاری با دانشگاه آکسفورد است که عمده پیشتاز در واکسن مسابقه برای همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 9.9 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *