Covid-19 واکسن: AstraZeneca به عرضه 400 میلیون دوز از آن واکسن آزمایشی به اروپا

داروسازی AstraZeneca در عین حال یکی دیگر از معامله عمده در روز شنبه موافقت کرده است برای عرضه تا 400 میلیون دوز از آن تجربی Covid-19 واکسن به کشورهای اتحادیه اروپا با توجه به گزارش.

این شرکت شروع به ارائه آن coronavirus واکسن به کشورهای اروپایی تا پایان سال 2020 آسوشیتد پرس گزارش داد. معامله به شرح زیر توافق های ساخته شده توسط این شرکت با فراگیر واکسن داد تشکیل این ماه توسط فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند.

دیگر اعضای اتحادیه اروپا مذاکره می تواند شرایط مشابه با این شرکت به عنوان اصلی اعضای اتحاد برای تهیه واکسن این گزارش گفت:.

هزینه تولید واکسن است به احتمال زیاد به جبران توسط دولت بودجه آن را گفت.

واکسن تجربی AZD1222 توسعه داده شده توسط دانشگاه آکسفورد. آزمایش واکسن آغاز شد و در مارس با بیش از 1000 داوطلب سالم در بریتانیا در سن 18 تا 55. دور دوم آزمایش واکسن با 10000 داوطلب شد.

داروسازی لوله آغاز شده بود تولید انبوه آن واکسن در اوایل این ماه بود و جوهر معاملات عمده با انگلستان, ایالات متحده آمریکا, ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) و واکسن جهانی اتحاد Gavi برای 700 میلیون دوز از این گزارش گفت:.

همچنین برنامه هایی برای عرضه یک میلیارد دوز پایین و کشورهای با درآمد متوسط و با تعهد به ارائه 400 میلیون قبل از پایان سال 2020 به عنوان بخشی از قرارداد خود را با سرم موسسه هند همانطور که در گزارش قبلی.

این شرکت همچنین در مذاکرات با ژاپن و روسیه و برزیل به عنوان در هر گزارش. این است که اطمینان حاصل شود که کشورها دسترسی به این واکسن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اگر و هنگامی که این واکسن را اثر ثابت شده است.

“ما در حال حاضر فرض بر این است که ما باید اطلاعات تا پایان تابستان در ماه اوت به طوری که در ماه سپتامبر ما باید بدانیم که آیا ما باید یک واکسن موثر یا نه” پاسکال Soriot گفته بود در مصاحبه ای با رادیو بی بی سی در اوایل این ماه.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *