Covid-19 واکسن ممکن است قبل از شروع در اوایل سال 2021 می گوید که متخصص

هر چند محققان در سراسر جهان در حال پیشرفت خوب در توسعه یک واکسن برای درمان Covid-19 واکسیناسیون به احتمال زیاد برای شروع هر زمان قبل از سال 2021 به گفته دکتر مایکل رایان رئیس اورژانس در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“ما در حال پیشرفت خوب, ما در حال از دست دادن ندارد (واکسن) نامزدها در حال حاضر” رایان گفت: در یک آنلاین Q&A, سازمان که. او در ادامه گفت که واکسن نامزدها را ساخته اند آن را از طریق فاز اول و فاز دوم آزمایشات و نشان داده اند مثبت پاسخ ایمنی در داوطلبان است.

او از مردم خواست تا واقع بینانه در مورد زمان است که در آن واکسن را می توان راه اندازی.

“ما شاهد افت اما ما باید واقع بینانه در زمان,” او گفت:.

“مهم نیست که ما تا چه حد فشار ما باید مطمئن شوید که این واکسن بی خطر هستند و که آنها موثر است و طول می کشد زمان خود,” او اضافه شده است.

“در واقع, آن است که رفتن به بخش اول از سال آینده قبل از اینکه ما شروع به دیدن افرادی که واکسینه” او گفت:.

او در ادامه گفت که سلامت سازمان را نمی خواهد “برش گوشه” در ایمنی. حتی پس از واکسن راه اندازی شده است که کارشناس گفت که آن زمان را برای تعیین چگونه موثر این واکسن برای یک جمعیت بزرگتر.

او از مردم خواست تا واقع بینانه به عنوان واکسن نیست 100 درصد موثر است.

“ما در حال رفتن به باید صبر کنید و ببینید که چگونه موثر واکسن خواهد بود و چه مدت اثر رفتن به آخرین,” او گفت:.

او همچنین خواستار توزیع عادلانه واکسن است.

“ما در حال کار با بسیاری از همکاران به گسترش محاکمه در سراسر جهان” رایان گفت.

“و ما باید به طور عادلانه در مورد این به دلیل این است که جهانی خوب است. واکسن برای این بیماری همه گیر نیست برای ثروتمند آنها برای فقرا نیست آنها برای همه” او گفت:.

هفته گذشته بود که 75 کشور نشان داده اند علاقه ای به پیوستن به آن COVAX تسهیلات به منظور ارائه دسترسی جهانی به یک Covid-19 واکسن.

این کشور سرمایه گذاری خواهد واکسن از خود مالیه عمومی و بودجه, در حالی که همکاری برای حمایت 90 کاهش درآمد کشور از طریق کمک های داوطلبانه به اتحاد جهانی برای واکسن و واکسیناسیون فرزندتان را (Gavi) COVAX پیشبرد بازار تعهد (AMC) به آژانس بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *