Covid-19: Uttara کانادا را استراتژی شروع بازده نتایج

مهار استراتژی در برابر Covid-19 مناسب تحویل کالاهای ضروری در طول مستند و گسترده بررسی سلامت توسط دولت های منطقه در حال نشان دادن نتایج در Uttara کانادا منطقه.

تجزیه و تحلیل داده های مربوط به مستند Harish Kumar معاون کمیسر Uttara کانادا منطقه گفت: تعداد زیادی از مردم در خیابان در یک روز داده شده است ناچیز در مقایسه با کل جمعیت. این منطقه حدود 16 لاخ مردم است.

“آن را به وضوح نشان می دهد و مستند دستورالعمل را رعایت کرده. نیازی به گفتن برخی از تلاش های بیشتر نیاز است.”

دولت های منطقه و حتی استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در برخی از مراکز شهری به نظارت بر مستند پیاده سازی.

جیره تحویل

آستان تحویل کالاهای ضروری توسط دولت کمک کرده است و در اجرای مقررات منع رفت و آمد. “مناطق شهری هستند و نه به چالش کشیدن اما موفقیت ما در منطقه روستایی به ذکر است,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیست ادعا که دولت تا زمانی 100 درصد است.

در مکان هایی مانند سیرسی یکی از عمده مراکز شهری از منطقه دولت های منطقه در زمان کمک سوپر مارکت از TSS با مسئولیت محدود کشاورزان و تعاونی برای تحویل کالاهای ضروری در درب خانه.

وجود دارد بدون نیاز به مردم را به وحشت در منطقه به عنوان آن کافی بافر سهام از همه کالاهای ضروری است.

بررسی وضعيت سلامت

با اشاره به عظیم بهداشت و درمان بررسی انجام شده توسط دولت های منطقه معاون کمیسر گفت: این نتایج دلگرم کننده است. از 16 لاخ مردم در این منطقه تنها 418 باید مسائل مربوط به سلامت. که بیش از حد مربوط به Covid-19 عمران گفت.

“این مهم است که توجه داشته باشید که از 8000 خانه در بهتکل ما انجام داده اند یک درب-به-درب نظرسنجی از 4000 خانه. خوشبختانه تنها 13 دارای علائم تب اما این طبیعی است که تب و بدون علامت به Covid-19. این به وضوح نشان می دهد همه ما مهار برنامه شروع به نتایج مثبت,” او گفت:.

ضمن تشکر از نیروی دریایی هند که به کمک دولت های منطقه در این دوره گفت: همه هشت Covid-19 بيماران در دوره نقاهت و سلامت خود را در شرایط پایدار است. ممکن است در اینجا ذکر می شود که دولت های منطقه تا به حال اختصاص داده شده هند نیروی دریایی بیمارستان – Patanjali – در کرور برای Covid-19 بيمار.

او گفت: تمام مخاطبین اولیه از بیماران در حال حاضر در مراکز قرنطینه و تحت آزمایشات پزشکی.

مرکز پاسخگویی

در شرکت کنندگان در دهلی مرکز جماعت, Harish Kumar گفت: تنها هشت نفر از این منطقه شرکت در مرکز. همه آنها را قرنطینه می شوند و عبور 14 روز’ مهم دوره او گفت:.

وجود دارد بسیاری از درخواست ها و خواسته های که برای دولت های منطقه است که نه اجازه دادن. غذای به این نارضایتی قطعا منجر به پایان اجتماعی فاصله, او گفت:.

“من مطمئن هستم که ما را به بیرون آمدن از این بحران اگر ما قادر به حفظ همان نظم و انضباط در طول مستند دوره,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de