Covid-19: شهری TN می شود خالی از مقامات تمرکز بر پاک کردن کار

کامل مستند در عمده مراکز شهری تامیل نادو از جمله چنای و Coimbatore به اجرا در آمد و در روز یکشنبه با مواد غذایی و سبزی در مغازه ها نیز تعطیل به عنوان نهادهای مدنی شدت ضد عفونی کار در مناطق مربوطه خود را.

در حالی که گشت پلیس وسایل نقلیه و پرواز جوخه های مدنی بدن به تنهایی می تواند دیده می شود در Chennai, Coimbatore, Madurai, سالم و Tirupur مردم در برخی از محلات loitered اطراف و پلیس به آنها هشدار داد به ماندن در خانه.

برخی از اتوبوس های خاص اداره می شد به تهیه کردن به نیازهای کارکنان دولت مربوط به خدمات ضروری است.

مردان شاغل با تحویل مواد غذایی aggregators عجله در موتور سیکلت خود را تحویل eatables نیز می تواند دیده می شود در بسیاری از مناطق است.

چنای پلیس گفت: امروز به تنهایی 826 موارد واصل شده اند برای نقض مستند هنجارها و 543 دو چرخ, 35 نور موتور وسایل نقلیه از جمله ماشین و 24 autorickshaws کشف و ضبط شده است.

پلیس ایالتی گفت: در مجموع 2,76,183 وسایل نقلیه کشف و ضبط شده است و تا کنون جریمه تومان 3.27 کرور وضع.

پنج عضو وزرا مرکزی تیم رهبری ارشد V Tirupugazh بررسی طرح های در Diasaster مدیریت تجزیه و تحلیل داده های مرکز در اینجا بیش از جلوگیری از گسترش coronavirus و پانل همچنین در بازرسی از Koyambedu بازار و Amma غذاخوری در Kamarajar Salai.

DMK جمهور M K استالین آمار در AIADMK دولت ادعا از آن اعلام کرد که چهار روز تعطیل بدون هیچ گونه آماده سازی و ناگهان همه از یک هل دادن مردم به یک حالت سردرگمی که منجر به وحشت خرید ملزومات در روز شنبه.

بالا دراویدی رهبر حزب مردم خواست به دولت در عمل با “احتیاط” و قانون “در اسرع وقت.”

PMK رئیس S Ramadoss با اشاره به 100 plus کودکان آلوده شدن از 1,885 موارد مثبت آن گفت: با توجه به سهل انگاری از اعضای خانواده به عنوان آنهایی که کمی هم بدون اشتباه است.

عفونت در میان کودکان باعث نگرانی او گفت:, و درخواست مردم برای ماندن در خانه با توجه به رفاه کودکان بی گناه و دیگر اعضای خانواده.

مناطق نزدیک به Chennai و در حال سقوط تحت Chengelpet, Kancheepuram و تیرووللور مناطق علاوه بر مناطق از جمله Cuddalore, Tiruvarur و نگپتینم نیز به طور کامل تعطیل امروز.

هر چند خفیف دوش در اینجا broughtwelcome امداد رسانی به مردم در طول تابستان وجود نداشت مهلت برای سلامت کارگران بیشتر چنای شرکت که ادامه کار خود را از مراجعه به هر خانواده برای بررسی اگر مردم به حال علائمی از جمله تب همراه با آنفولانزا.

مناطق از جمله Chengelpet نیز شاهد باران.

ضد عفونی کار انجام شد در تمام shutdown شهرستانها با تمرکز ویژه بر روی مهار مناطق, مقامات گفت.

عرضه شیر تحت تاثیر قرار به عنوان دولت اجرا ‘Aavin’ (تامیل نادو تعاونی تولید شیر’Federation) تحویل آن به مصرف کنندگان در درب خانه خود را به عنوان معمول است.

این Koyambedu سبزی بازار اینجا که به تنهایی مجاز به باز شاهد نسبتا کمتر footfalls به عنوان عمومی مجاز به سرمایه گذاری و چندین خرده فروشان runningneighbourhood رسانه های اجتناب از خرید وجود دارد به عنوان theycould نه باز کردن مغازه های خود را.

معامله گران گفت: برخی از دستفروشان و ارابه دستی فروشندگان در میان تعداد کمی از مردم که برای بازدید از بازار برای خرید سبزیجات و ورود تازه سهام بیش از حد محدود بود.

در حالی که چند مغازه در بازار بودند یا بسته و یا باز برای مقاصد مانند تمیز کردن یک بخش از رسانه ها که باز به صورت معمول تجارت بسته ظهر.

رئیس جمهور Koyambedu بازار آنا Anaithu Vyabarigal Podhu Nala سنگم (به طور کلی معامله گران welfare association) ‘Pazhakadiai’ Jayaraman گفت P T I: “بازار خالی از مردم بود نه سرمایه گذاری از خانه های خود.

بسیاری از مثل من که مغازه باز در صبح تعطیل ما رسانه ها در ظهر پس وجود دارد بسیاری از خریداران است.”

مردم به حال و روز شنبه با توسل به وحشت خرید ملزومات در Chennai, Coimbatore, Madurai, Tirupur و سالم.

Koyambedu نام در هر دو محل در اینجا و بازار یکی از بزرگترین در جنوب هند که vends سبزیجات و میوه ها و گل های غذا به طور کلی در مکان های عمومی, عمده فروشان و خرده فروشان به عنوان به خوبی.

به عنوان COVID-19 موارد در حال افزایش در تامیل نادو Palaniswami تا به حال در تاریخ 24 آوریل اعلام کرد تعطیلی کامل آغاز یکشنبه در چنای کویمباتور و مادورای برای چهار روز disallowing مغازه به عنوان به خوبی و به طور کامل محدود کردن جنبش عمومی است.

همچنین سالم و Tirupur در غرب تامیل نادو باید بسته شود به طور مشابه البته به مدت سه روز از 26 آوریل گفت: در حالی که اطمینان مردم است که تلفن همراه رسانه ها را در میوه ها و سبزیجات را به درب خانه خود.

چنای شرکت کرده بود روشن ساخته است که محرومیت Koyambedu هیچ مغازه ها اجازه داده می شود به عملکرد حتی برای فروش سبزیجات و میوه ها و که تنها با فشار چرخ دستی های تلفن همراه و وسایل نقلیه مجاز خواهد بود به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net