COVID-19: قدیمی خود را تبدیل تی شرت به یک ماسک! Ronit Roy تصویری می شود بیش از 1 میلیون بازدید

Roy نشان می دهد که چگونه مچاله تی شرت قرار داده می شود به استفاده موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

COVID-19: بازیگر Ronit Roy نشان می دهد که چگونه به نوبه خود یک تی شرت به صورت ماسک! بنابراین نمی thow دور خود, پیر, تی شرت شما می توانید آنها را به صورت دستی و صرفه جویی در زندگی هدف است. با کمبود شدید بالینی ماسک در سراسر جهان مردم به دنبال راه های مبتکرانه برای تولید ماسک در مبارزه با Covid-19. نخست وزیر نارندرا دیده می شد پوشش صورت خود را با یک پارچه پنبه ای در سوم تلویزیونی آدرس به ملت. کمپین طلیعه PM نارندرا به popularise خانه-ماسک ساخته شده است که در حال حاضر گرفته شده به جلو متنوع مشهور است که در حال ترویج خانه ساخته ماسک برای حفظ و گسترش این ویروس در چک. بعد از بازیگر Vidya Balan خواست مردم را به استفاده از هر دور انداخته و پارچه را کوک ماسک صورت, بازیگر Ronit Roy رفته یک گام به جلو و پیشنهاد استفاده از یک تی شرت به عنوان یک ماسک بدون نیاز به پاره شدن و یا دوخت آن.

در نمایشی تصویری به اشتراک گذاشته شده در توییتر رسمی رسیدگی Roy نشان می دهد که چگونه مچاله تی شرت قرار داده می شود به استفاده موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس. در یک ترد 45 ثانیه تصویری که به دست آورد بیش از یک میلیون بازدید در توییتر بازیگر نشان داد که چگونه یک تی شرت می تواند تبدیل به یک ماسک. شروع گام به گام او تبدیل تی شرت به یک ماسک است که نه تنها تحت پوشش بینی و دهان خود را, اما همچنین تحت پوشش خود تمام سر.

اخبار مرتبط

همراه با تصویری از او کنایه آمیز با یک عنوان است که خواندن “نه ، نگران نباشید. آن را ساده به نوبه خود یک تی شرت به یک ماسک.” او را متوقف نمی در آن برای آزمون اثربخشی t-پیراهن تبدیل ماسک او همچنین تلاش ناموفق برای ضربه آتش فندک از طریق ماسک خود را.

غافلگیر شدن بیش از 1 میلیون بازدید برای خود تصویری بازیگر بعدا نوشت: یکی دیگر از پست در توییتر که این اولین توییت کردم که بیش از 1 میلیون بازدید. آن را غیر منتظره بود اما من خوشحال هستم که من رو نمایش برای چیزی مفید و بیهوده و بی اهمیت Roy نوشت: در Instagram.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im