COVID-19: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قله ما مرگ و میر به احتمال زیاد در 2 هفته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوج مرگ و میر در ایالات متحده از رمان coronavirus است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته به عنوان او تمدید coronavirus دستورالعمل های اجتماعی از جمله فاصله تا مارس 30.

اطمینان هموطنان خود را که او انتظار دارد که ایالات متحده می شود در راه خود را به بهبود ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کاخ سفید در کنفرانس خبری که او به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات تا مارس 30, بر اساس مشاوره از دو بالا بهداشت عمومی مشاوران و اعضای کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus: دکتر دبورا بیکس و دکتر Anthony Fauci.

“آنها نشان می دهد که کاهش اقدامات ما در حال قرار دادن در محل ممکن است به طور قابل توجهی کاهش تعداد عفونت های جدید و در نهایت تعداد مرگ و میر. من می خواهم مردم آمریکا بدانند که خود را فداکارانه الهام بخش و شجاع تلاش های صرفه جویی در زندگی های بی شماری. شما در حال ساخت تفاوت. مدلسازی تخمین می زند که اوج و مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دومین باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus.

جزئیات جدید دستورالعمل های اجتماعی اندازه گیری می شود اعلام کرد در مارس 1, او گفت:. “ما انتظار داریم که در ماه ژوئن 1 ما خواهد بود و در راه ما را به بازیابی ما فکر می کنم در ماه ژوئن 1,” او گفت: به عنوان آخرین آمار و ارقام به تصویر کشیده یک عکس ترسناک برای کشور است.

یکشنبه شب تعدادی از افراد آلوده با COVID-19 صعود به بیش از 140,000 و مرگ و میر رسیده 2,475. روز یکشنبه به تنهایی بیش از 18000 نفر گزارش مثبت برای این بیماری کشنده و 255 آمریکایی جان خود را از دست. شهر نیویورک به تنهایی برای اختصاص حدود 60000 تایید coronavirus موارد و حدود 960 مرگ و میر.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش سریع در کشور همسایه نیوجرسی که در آن تا کنون بیش از 13000 موارد گزارش شده با 161 مرگ و میر. بیش از 20 از 50 ایالت آمریکا ثبت بیش از 1000 coronavirus موارد — تعدادی از جایی که این بیماری کشنده شروع به بالا رفتن سرسام آور. فاجعه بزرگ اظهارنامه ابلاغ شده است در حدود دو دوجین متحده در علاوه بر این به ناروا اعلام اضطراری ملی در هفته پیش.

دولت های ایالتی و محلی مقامات شهرستان باید شروع به گرفتن اقدامات شدید علیه کسانی که در عمومی و یا نه مطیع اجتماعی فاصله گرفته است. برای مثال در دره سیلیکون و نیویورک پلیس محلی آغاز شده اعمال جریمه سنگین اعم از 200 دلار به دلار 400 برای کسانی که نه پیوستن به اجتماعی فاصله اقدامات در مکان های عمومی.

در شهر نیویورک مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که چگونه فریزر کامیون ها را به یک بیمارستان شهرستان — Elmuhrst در کوئینز — که در آن او بزرگ برای این مرحوم با توجه به مرگ و میر. این شهرستان در حال حاضر در حال اجرا از morgues. “من شده اند با تماشای آنها را در تریلر و کامیون و فریزر کامیون — آنها فریزر کامیون به دلیل آنها نمی تواند تحمل بدن وجود دارد که بسیاری از آنها را,” او گفت:.

این مدل سازی را با هم توسط Dr Birx و دکتر Fauci تخمین می زند که اوج و مرگ و میر است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته او اضافه شده است. “همه آنفولانزا مدل های پیش بینی کرد در هر نقطه بین 1.6 به 2.2 میلیون مرگ و میر اگر ما نمی توانیم به کاهش است. برخی از آنها پیش بینی شده نیمی از ایالات متحده را آلوده کرده است و در سطح مرگ و میر,” دکتر گفت: Brix.

بر اساس این آمار و ارقام که از زمین Dr Brix گفت که کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی کار بسیار سخت هم واقعا نگاه کنید همه از اثرات مختلف mitigations که استفاده شده است در سراسر جهان.

این نیروی کار است که به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس استفاده کرده است که پایه شواهد به ارمغان می آورد که داده ها و شواهد به رئیس جمهور در نظر گرفتن گسترش است که در یک وضعیت ساده زمانی که شما درخواست مردم برای ماندن در خانه برای 30 روز او توضیح داد. “افرادی وجود دارند که باید به بیرون رفتن به کار می کنند و ما می دانیم که خطر انداخته است که آنها در حال ساخت است. اما این همه برای محافظت از نه تنها آمریکایی ها بلکه بهداشت و درمان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه دهندگان هستند که در خط مقدم” او اضافه شده است.

در صورت عدم وجود چنین گام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدل های مختلف پیش بینی کرده اند حدود 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. با کاهش مانند یکی از روز شنبه با اعلام Dr Brix گفت: مدل پیش بینی کرد در هر نقطه بین 80,000 و 160,000 شاید حتی به طور بالقوه 200,000 مردم متوسل به این.

“که با کاهش. که در مدل آنها را کامل فرض که ما همچنان به انجام دقیقا آنچه ما انجام می دهیم اما حتی بهتر است در هر منطقه مترو با سطح شدت از آنجا که ما در حال امیدوار است که این مدل به طور کامل درست است. که ما می توانید انجام دهید بهتر از آنچه پیش بینی می,” او گفت:. “دلیل رئیس جمهور اعلام کرد امروز در مورد رفتن به پایان مارس است زیرا ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی زودرس فکر می کنم ما در حال انجام این کار بزرگ است. ما ممکن است اما ما می خواهیم به آن فشار به افراطی. به طوری که با شما و شاید شما کمتر خواهد بود مضطرب” دکتر Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>