Covid-19: اسباب بازی ساز بگیرید و یاد دهید با شکوه در کاکینادا SEZ به PPE کیت پزشکی برادری

بگیرید و یاد دهید, مخمل خواب دار, هند, تولید کننده نرم, اسباب بازی و لوازم عامل از GMR کاکینادا SEZ آغاز ساخت ‘تجهیزات حفاظت شخصی’ کیت پزشکی برادری در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت اختصاص داده شده تمام قابلیت تولید برای تولید با کیفیت بالا PPE کیت از جمله coverall و چهره سپر. بگیرید و یاد دهید با شکوه تحویل طرح به تولید 2,000-5,000 PPE کیت هر روز از آن کاکینادا SEZ کارخانه.

تولید آغاز و در مارس 1 و غذا به نیازهای پزشکان و پارا طبیب کارکنان در برخورد با Covid-19 بيمار در آندرا پرادش.

آجی سینها, پروموتر از بگیرید و یاد دهید با شکوه هند گفت: “ما خوش شانس به من این فرصت را از طریق GMR برای خدمت به ملت در این بحران است.”

بگیرید و یاد دهید, مخمل خواب دار است که هند یکی از ده تولید کنندگان اسباب بازی های نرم و لوازم جانبی و صادرات به کشورهای اروپایی است. آن است که در حال حاضر تولید PPE کیت با استفاده از لوله های فولادی بدون درز تشخیص فلز ماشین آلات با عقل (کیفیت قابل قبول محدود) مستقر در خانه تست تسهیلات است که این محصول امن برای کاربران نهایی.

تمام محصولات به پایان رسید از طریق یک ویژه طراحی شده اشعه ماوراء بنفش (Ultra Violet) تونل برای افزایش کنترل هر گونه زیستی-آلودگی. خروجی به کار گرفته شده است توسط پرسنل متخصص در apt PPE چرخ دنده که به دنبال دقیق بالینی و بهداشتی پروتکل در حالی که بسته بندی محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de