Covid-19: TN اعلام کرد دولت گسترده ای مستند از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه

یک ایالت مستند اعلام شده است در تامیل نادو از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus. بخش 144 از CrPc اعمال خواهد شد تا مارس 31 و شدید اقدامات محدود کننده خواهد بود در محل در سراسر کشور به صورت یک بعدی هفته.

“محرومیت ضروری عملیات پیمودن عمومی و خصوصی حمل و نقل; خودرو و تاکسی و هر دو درون و بين دولت حمل و نقل خواهد بود به طور کامل ممنوع” گفت: وزیر Edappadi K Palaniswami.

“دولت مرزهای بسته خواهد شد تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 با منطقه جمع و پلیس کمیسیون به صدور دستورات مناسب در بخش 144,” او گفت: در حالی که ساخت یک suo motu بیانیه ای در مجلس است. وسایل نقلیه با کالاهای ضروری خواهد بود و مجاز به رفت و آمد کردن. ادارات دولتی در برخورد با ضروری/خدمات اضطراری مانند پلیس ، آتش نشانی و خدمات پزشکی و دادگاه عملیاتی خواهد شد, او گفت:.

اعلام می آید یک روز پس از تعداد کل Covid-19 موارد در تامیل نادو گل رز به نه در روز یکشنبه. موارد مثبت گزارش شد در سه منطقه — چنای Kancheepuram و ارد.

دفعات بازدید: همچنین: متحده باید در اجرای مستند به شدت: مرکز

شرکت های خصوصی از جمله این شرکت ها باید با اتخاذ یک “کار از خانه” سیاست برای کارکنان خود را. شرکت های درگیر در کالاهای اساسی و صادرات باید کار با حداقل کارکنان است. کار ساخت و ساز دیگر از کسانی که مورد نیاز برای مقاصد اضطراری باید متوقف شود. با توجه به این که هزاران نفر از مردم در حال اقامت در مهمانخانه ها و هتل ها اجازه داده می شود به کار تنها به ارائه مواد غذایی و همه Amma محیط های اغذیه فروشی همچنان به عملکرد او گفت:.

افرادی که در بازگشت از خارج از کشور باید به طور داوطلبانه قرنطینه خود و گزارش به بیمارستان دولتی اگر آنها تجربه علائم Covid-19. “من درخواست تجدید نظر به مردم برای حمایت از دولت در جلوگیری از گسترش ویروس” گفت: Palaniswami. دولت در نظر دارد برای کمک به خانواده های آسیب دیده از وضعیت او اضافه شده است.

رئیس جمهوری همچنین اعلام کرد یکی دیگر از ₹500 کرور روپیه (در علاوه بر این به زودتر تخصیص ₹60 کرور) به بخش های مختلف به اقدام پیشگیرانه است. دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که علائم کروناویروس و اصلا اطلاع رسانی دولت. “ما نمی خواهد اجازه می دهد یک مرگ ناشی از این ویروس گفت:” Palaniswami .

جلسه فعلی از Tamil Nadu در مجمع به پایان خواهد رسید و روز سه شنبه در برابر مارس 31 بلندگو P Dhanapal اعلام کرد در خانه. مخالفان DMK اعلام کرده بود آن را تحریم از بقیه جلسه مجلس با توجه به کروناویروس با استناد به ایمنی از اعضای آن است.

مدرس دادگاه عالی امروز مجاز به دولت اجازه می دهد تا آب بسته بندی شده واحدهای تابع به طور موقت حتی بدون مجوز تا ژوئیه 31. این است که برای اطمینان از عرضه کافی آب آشامیدنی در سراسر کشور.

C Vijayabaskar دولت وزیر بهداشت و رفاه خانواده توییتی که 2.09 لاخ مردم شده اند به نمایش; 12,519 تحت پيگيری; 9,266 تخت آماده در انزوا بخش; و 552 نمونه آزمایش شده اند (منفی 503; مثبت 9; مرخص 1).

Takeaways کلیدی از Palaniswami سخنرانی:

  • هیچ دولتی و خصوصی حمل و نقل, خودکار, تاکسی, بین منطقه خواهد بود و مجاز به اجرا.
  • وسایل نقلیه با کالاهای اساسی مانند شیر و سبزیجات و مواد غذایی و ماهی اجازه خواهد داشت
  • تنها ادارات دولتی در برخورد با بخش ضروری مانند پلیس ، آتش نشانی و خدمات پزشکی و دادگاه عملیاتی خواهد شد.
  • کار از خانه برای شرکت های خصوصی از جمله شرکت.
  • شرکت های درگیر در کالاهای اساسی و صادرات باید کار با حداقل کارکنان
  • کار ساخت و ساز دیگر از کسانی که مورد نیاز برای اورژانس اهداف باید متوقف شود.
  • با توجه به این که هزاران نفر از مردم در حال اقامت در مهمانخانه ها و هتل ها اجازه داده می شود به این عمل تنها برای تحویل بسته.
  • همه Amma محیط های اغذیه فروشی ادامه خواهد داد به تابع
  • Palaniswami گفت: افرادی که در بازگشت از خارج از کشور باید به طور داوطلبانه قرنطینه و باید گزارش هر گونه Covid-19 علائم به یک بیمارستان دولتی به اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند و نه به دیگران.

دفعات بازدید: همچنین: تعداد coronavirus موارد افزایش می یابد به 415 در هند: وزارت بهداشت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>