COVID-19: Telangana به تعطیل به صورت 24 ساعته; واکنش بیش از بسته شدن مرز با ماهاراشترا

حتی به عنوان کشور در حال آماده شدن برای Janata مقررات منع رفت و آمد از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در مارس 22, Telangana دولت تصمیم به تعطیل دولت برای 24 ساعت شروع ساعت 6 صبح در مارس 22.

Telangana وزیر K Chandrashekar رائو خواسته است خرید موسسات را تعطیل کسب و کار. همه خدمات حمل و نقل عمومی از جمله حمل و نقل جاده ای شرکت اتوبوس مترو قطار و قطار محلی را محدود به انبار و ایستگاه های.

زمان کوچک, شیر, فروشندگان, فروشندگان سبزی پزشکی و مغازه ها و رسانه ها افراد و دیگر خدمات ضروری می باشد مجاز به کار گیرند.

تعدادی از COVID-19 موارد مثبت در دولت رفته تا 21 شنبه بعد از ظهر.

بیان کرد که دولت بشود تا برای مقابله با هر گونه احتمال رئیس جمهوری گفت: دولت به فکر بسته شدن مرز با ماهاراشترا که در آن تعدادی از موارد مثبت است که به شدت افزایش.

“اگر لازم باشد ما تمام مرزها با تمام متحده است. ما در راه اندازی 52 بررسی پست در امتداد مرز به صفحه نمایش وارد دولت,” او گفت:.

“اگر لازم باشد ما دریغ نکنید برای تعطیل کردن کل دولت است. این فوق العاده بحران و ما را صرف هر مقدار را در این چالش” او گفت:.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا او در دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت و ملت گسترده Janata حکومت نظامی یک موفقیت است.

“این است که در بزرگتر منافع کشور است. ما نیاز به شکستن زنجیره ای را با محدود کردن خودمان به خانه ما,” او گفت:.

درخواست تجدید نظر برای مسافران بین المللی

بیان کرد که حدود 20000 نفر وارد حیدرآباد پس از مارس 1, او به دادگاه تجدید نظر به آنها و قوم و خویش خود را به گزارش همه از جمله ورود به دولت است.

“ما با تشکیل 5,274 تیم را برای ردیابی همه آنها. ما تا کنون شناسایی 11,000 چنین مسافران نگه داشته و آنها را تحت نظارت در خانه قرنطینه. آنها در حال بازدید دو بار در روز,” او گفت:.

“آزمايشات انجام شده بر 700 موارد مشکوک. ما خواهد شد مراقبت از بستری شدن در بیمارستان و هزینه های مردم است. ما باید به منظور قرار داده شده برای 500 هواکش,” او گفت:.

او به توصیه افراد مبتلا به کرونا علائم به ماندن در خانه و نه سرمایه گذاری.

نیروی کار

وزیر مجموعه تا یک نیروی کار تحت رهبری وزیر بهداشت Eatala Rajender. کارشناس تیم را به طور مداوم مطالعه تحولات جهانی و توصیه به دولت در مراحل انجام شود به دفع این ویروس.

آزمون CCMB

در همین حال اتحادیه های دولت موافقت کرده است برای انجام COVID-19 نمونه آزمایش در مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی (CCMB). آن است که تخمین زده است که در آن می توانید انجام 1,000 آزمون در روز است.

“ما نمی دانیم که چگونه وضعیت را از تابه خارج. ما باید آماده برای هر گونه احتمال” وزیر گفت.

شهر آماده

دوقلو شهرهای حیدرآباد و سکوندربد به عنوان مردم به ماندن در بازگشت به خانه در COVID-19 نگرانی. جاده های شهر می پوشد یک ترک نگاه عمده ای از وسایل نقلیه خارج از جاده.

مردم در حال آماده شدن برای ملت گسترده Janata مقررات منع رفت و آمد با فروشگاه های مواد غذایی شاهد افزایش footfalls.

هر چند Janata حکومت نظامی’ تماس است به معنای روز یکشنبه هزاران نفر از مردم تصمیم به ماندن در خانه از روز شنبه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>