Covid-19: Telangana هدف دور دیگری از مستند در حیدرآباد

با حیدرآباد در ادامه به گزارش تعداد زیادی از Covid-19 مثبت موارد Telangana, دولت, است, وزن, یک پیشنهاد برای reimpose یک مستند برای حدود 15 روز در پایتخت کشور منطقه است.

در یک جلسه بررسی در اینجا در روز یکشنبه وزیر K Chandrashekhar رائو گفت که وجود دارد یک پیشنهاد از وزارت بهداشت و درمان به reimpose این مستند پس از شاهد یک جهش در تعداد موارد در این شهرستان است.

بهداشت وزیر Eatala Rajender گفت که چندین پزشکی و سلامت مقامات خواسته اند دولت به نظر تحمیل 15 روز مستند در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) محدودیت.

CM گفت: دولت نهایی یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در آینده سه تا چهار روز. جلسه هیئت دولت خواهد بود, تشکیل, اگر نیاز بود برای بحث در مورد پیشنهاد است.

روز شنبه وزارت امور خارجه گزارش 1,087 جدید Covid-19 موارد مثبت بالاترین برای یک روز تا کنون پس از اولین مورد گزارش شده در ماه مارس است. به عنوان بسیاری از 243 بيمار را در برابر عفونت است.

از 1,087 موارد بیش از 90 درصد (888) از موارد گزارش شده از GHMC منطقه است. این Hyderabad منطقه همچنان کانون در طول چند هفته گذشته.

تعداد موارد مثبت شاهد افزایش شدید پس از دولت افزایش تعداد آزمایشات از حدود 300-500 در روز به 3000 در روز است. “مردم لازم نیست نگران شاهد یک جهش در تعداد زیادی از موارد است. دولت تمام ترتیبات برای درمان تمام بیماران” وزیر مطمئن است.

“ما نگه داشته اند هزاران نفر از تخت آماده در هر دو دولت و بیمارستان های خصوصی و در دانشگاه-بیمارستان. بدون علامت بیماران در حال درمان در خانه های خود گفت:” وزیر بهداشت.

Shanta Kumari ویژه دبیر کل (پزشکی و سلامت) گفت که میانگین مرگ و میر در Telangana بود در 1.52 درصد در برابر 3.04 درصد در سطح ملی است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *