Covid-19: تامیل نادو ممنوعیت بین منطقه جنبش تا 30 ژوئن

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در مناطق تامیل نادو دولت ممنوع اعلام کرده است بین منطقه حرکت وسایل نقلیه در کشور از پنج شنبه تا 30 ژوئن. این می آید در این زمینه از افزایش تعداد موارد مثبت در این مناطق در پنج روز گذشته.

عمومی و خصوصی حمل و نقل از جمله دو چرخ و ماشین ها اجازه داده نخواهد شد از یک منطقه به دیگری. این اتوبوس می تواند طبقه در منطقه گفت: وزیر Edapaddi K Palaniswami پس از ریاست جلسه جمع.

در مورد هر شرایط اضطراری e-تصویب می شود وی افزود جذاب به مردم به همکاری با دولت است.

پس از Madurai کامل مستند اعلام شده است در همسایه منطقه Theni از چهارشنبه شب تا سفارشات بیشتر. وجود دارد و در مجموع 365 Covid-19 نفر در این منطقه است.

افزایش موارد

دولت ثبت افزایش 2,865 موارد مثبت در 24 ساعت گذشته به تعداد کل موارد مثبت به 67,468. با یک شماره ثبت از 2,424 covid-19 بيمار مرخص امروز بعد از درمان تعداد موارد فعال بود در 28,836.

چنای دیدم یکی دیگر از 1,654 موارد جدید در روز چهارشنبه به دنبال چنگلپتو با 131 موارد; مادورای با 97 مورد; Theni با 81 موارد; تیرووللور با 87 موارد Trichy با 77, Kancheepuram با 66 مورد و بقیه توزیع شده در میان دیگر مناطق از جمله Thiruvannamalai, وللر و نگپتینم..

در مجموع 33 نفر به علت این Covid-19 روز چهارشنبه در نظر گرفتن مرگ و میر به 866. در چهارشنبه 32,079 نمونههای آزمایش می گوید: وزارت بهداشت بولتن.

بیشتر شرکت چنای امروز راه اندازی اولین منحصر به فرد Siddha Covid مراقبت در مرکز شهرستان. دکتر Ambedkar دولت کالج هنرهای شده است تبدیل به یک Siddha مراقبت مبتنی بر مرکز با 224 بیمار تخت در Tondairpet منطقه در Vyasarpadi.

تاسیسات بازرسی توسط Ma Foi K Pandiarajan وزیر تامیل زبان رسمی و تامیل فرهنگ در روز چهارشنبه.

این مرکز دارای 12 با تجربه siddha پزشکان برای درمان. 14 روز درمان شامل مصرف منظم siddha داروها مانند Kabasura Kudineer, Adathodai Manapagu, Dhanisathi Suranam, Brahmanandha Bhairavam همراه با تکنیک های تنفس و siddha یوگا. این مرکز همچنین دارای یک جوان سازی فضا برای بیماران به طور منظم به تمرین یوگا و مدیتیشن و پیاده روی به نگه داشتن خود را از لحاظ جسمی مناسب است.

علاج بضد پزشکان از استنلی پزشکی بیمارستان منصوب شده در این مرکز به صورت 24 ساعته نظارت بر اساس چرخشی یک گفت: در آزادی مطبوعات.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *