Covid-19 شمارش عبور 16.38 لاخ

هند ثبت کرده است بیش از 16.38 لاخ Covid-19 نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر در ماه فوریه که بیش از 10.67 لاخ افراد بهبود یافته اند. وجود دارد 5,35,318 عفونت فعال در حال حاضر. این به این معنی است که وجود دارد بیش از 5.45 لاخ افرادی که به طور جدی آلوده همانطور که در حال حاضر اکثر آنها در خانه انزوا در حالی که بقیه به بیمارستان منتقل شد.

تعداد کل موارد با عفونت فعال در 24 ساعت گذشته است 17,076. از سوی دیگر 37,223 افراد بهبود یافته اند در حالی که 779 نفر فوت کرده اند از مجموع تلفات به 35,747.

کسانی که شناسایی شده با Covid-19 صرف نزدیک به دو هفته در خانه انزوا و یا حتی تا یک ماه بستری شدن در بیمارستان در مورد این بیماری بیشتر شدید. وزارت خانه و خانواده رفاه (MoHFW) و ایالات متحده در پیگیری بیماران در خانه جداسازی از طریق تلفن, دریافت گزارش از بیمارستان و اعلام بهبود پس از درک آن است که موارد گزارش شده در حال تجربه بدون علائم پس از تحت انزوا و درمان است. در حالی که فعال موارد اضافه شده در هر روز را به عنوان مظنون آزمایش بهبود ردیابی می شوند بیش از یک دوره دو هفته به یک ماه و پس از آن به اضافه روزانه MoHFW گزارش.

در چند متحده مانند آروناچال پرادش, Chhattisgarh, دهلی, گوا, Haryana, Jammu and Kashmir کرالا Mizoram و هند کمتر Covid-19 موارد برداشت شد بین جولای 30 و 31 از روز قبل. در اکثر ایالت تعداد موارد شناسایی شده هر روز در حال افزایش است سریال; بهبود نیز افزایش در هر دولت است.

تعداد آزمایشات انجام شده در جولای 30 بود 6.42 لاخ. تجمعی آزمایشات انجام شده پس از بیش از شش ماه گذشته عبور کرده اند 1.88 کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *