Covid-19: سونیا گاندی خواسته های بسته ویژه برای MSMEs کشاورزان

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز شنبه گفت که این کشور در غلبه بر این چالش بزرگ از Covid با انعطاف پذیری و عزم و اراده.

وی تاکید کرد: این مرکز به اقدام در مورد مسائل از جمله کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs).

در بیانیه او به دادگاه تجدید نظر همه مردم را به ماندن در خانه مگر در مواردی که فوریت و ضرورت تقاضا در غیر این صورت. او گفت: آزمایش کلیدی برای پیشگیری است. “در یک کشور از 130 کرور تنها 15,701 نمونه گزارش شده است و تست شده است. با وجود زمان کافی در اوایل هشدارها و درس از کشورهای دیگر ما به نظر می رسد که در زیر مورد استفاده ما در بخش دولتی و خصوصی ظرفیت. این باید تغییر کند. ما باید شروع به تست تمام موارد تحت نظارت و گسترش به دیگر علامتی موارد و کسانی که به تماس با آنهایی که تست مثبت” او خواستار است.

کنگره رئیس جمهور گفت: وجود عدم قطعیت و فقدان اطلاعات در مورد تعداد تخت جداسازی اتاق, پنکه, اختصاصی, پزشکی, تیم, لوازم پزشکی و غیره. از جمله محل سکونت خود را. “این اطلاعات از جمله موقعیت هر یک از بیمارستان و اورژانس خط تلفن شماره باید عموم به اشتراک گذاشته است. اختصاصی پورتال برای به اشتراک گذاری این و دیگر اطلاعات لازم است یک راه رو به جلو است. ویژه بودجه تخصیص است به همان اندازه مهم عامل,” او گفت:.

با استناد به گزارش ها نشان می دهد کمبود PPEs پزشکی تیم های درگیر در برخورد با آلوده یا کسانی که مشکوک به آلوده coronavirus از نگرانی های بزرگ است. او خواستار این مرکز به ویژه اعطای مشوق های مالی برای حرفه ای پزشکی. “به عنوان اعداد رشد غیر دسترس بودن کافی دنده محافظ و فقدان انگیزه می تواند یک عامل بازدارنده بزرگ,” او گفت:.

او گفت که این گزارش گفته است که وجود دارد کمبود مصنوعی و بازاریابی از دست sanitisers ماسک صورت و حتی صابون مایع هشدار دهنده هستند و پرسید: این مرکز برای اطمینان از عرضه کافی و اقدام اصلاحی. “آنچه که بیشتر دلسردکننده است این واقعیت است که قیمت کالاهای ضروری مانند سبزیجات و حبوبات و برنج و غیره. به نظر می رسد افزایش بدون کنترل روزانه” او گفت:.

UPA رئیس گفت: پس از demonetisation و کاهش هندی اقتصاد COVID-19 شده است یک شکست بزرگ برای میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران, MGNREGA کارگران موردی و موقت, کارکنان, کارگران, کشاورزان و کسانی که در درهم و برهم بخش است. “حتی برای کارکنان به طور منظم گزارش ها نشان می دهد عظیم اخراج و دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود. دولت به در محل قرار داده گسترده ای را بر اساس حمایت اجتماعی از جمله اقدامات مستقیم, نقدی, کمک مالی به این بخش” او گفت:.

“جامع بخش عاقلانه بسته امداد نیاز اعلام می شود فورا توسط دولت لازم از جمله معافیت های مالیاتی بهره کمک هزینه و تاخیر در بدهی. برای کلاس حقوق و مزایای دولتی و RBI باید در نظر تعویق و تربیه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>