Covid-19: سنگاپور می شود سوم آسیا اکثر آلوده کشور

سنگاپور — که یکی از آسیای کوچکترین جمعیت — در حال ظهور است با مناطق بزرگترین تعداد از coronavirus موارد پس از جهان دو پرجمعیت ترین کشور جهان است.

جزیره-کشور گزارش 931 موارد جدید در روز یکشنبه با تعدادی از عفونت بیش از 13,000 سبقت ژاپن است. تنها چین و هند بیشتر موارد در آسیا است.

اکثر عفونت های باقی مانده در میان کارگران مهاجر زندگی در محله های نزدیک در خوابگاه ارائه یک عقب نشینی عمده آن در اوایل موفقیت در مهار گسترش ویروس. شهروندان و دارندگان اقامت دائم ساخته شده تا فقط 15 از موارد جدید دولت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

در هفته گذشته در این شهرستان حدود 5.7 میلیون نفر افزایش یافته نسخه خود را از یک مستند با بیشتر از چهار هفته تا ژوئن 1 برای جلوگیری از شیوع بیماری است. شناخته شده به عنوان یک مدار شکن این اقدامات عبارتند از: نگه داشتن مدارس, بسته, بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و محدود کارگران خارجی در خوابگاه خود را.

سنگاپور نیروبخش است برای واضح تر انقباض اقتصادی در این سال از قبل پیش بینی رکود از آنجا که 4 درصد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سطح جهان و مختل زنجیره تامین.

دولت شهر است که به احتمال بسیار زیاد برای دیدن تندتر سقوط در تولید ناخالص داخلی و تجارت وزیر صنعت چان چون آواز گفت: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه به عنوان شیوع جهانی منجر به یک مشکل جدی تر از پیش بینی یک ماه پیش.

هنوز هیچ یک از این موارد از آخرین شیوع در خوابگاه های مورد نیاز مراقبت های ویژه به این دلیل که کارگران مهاجر به طور کلی جوان و علائم خفيف نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت مارس 21.

این کشور همچنین دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از این بیماری همه گیر با مجموع 12 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de