COVID-19 امداد: مجازی بین المللی کنسرت به پرداخت ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران

Full information about the concert can be found on www.globalcitizen.org/togetherathome.اطلاعات کامل در مورد این کنسرت می توان در www.globalcitizen.org/togetherathome.

در یک پیشنهاد برای پرداخت قصیده به پزشکان و پرستاران و بیرون آوردن تجربه های واقعی از خانواده ها در سراسر جهان بین المللی مجازی کنسرت ویژه “یک جهان با هم در خانه’ به آدرس مبارزه با COVID-19 پخش خواهد شد هنرمندان برجسته مانند شاه, شاهرخ خان و پریانکا چوپرا جوناس.

این کنسرت را نور افکن شجاع داستان های بهداشت و درمان کارگران خستگی ناپذیر در خطوط مقدم از COVID-19 شیوع از طریق ویژه رویداد زندگی می کنند.

اخبار مرتبط

با هدف متحد کردن و الهام بخش مردم در سراسر جهان به عمل معنی دار نشان می دهد از ویژگی های مصاحبه با کارشناسان سازمان بهداشت جهانی و همچنین تجربیات زندگی واقعی از پزشکان و پرستاران و خانواده ها در سراسر جهان خود را به شجاعت و فداکاری — یک یادآوری از ضرورت این لحظه.

سرپرستی لیدی گاگا, دو ساعت برنامه خواهد شد که توسط یک گروه سه نفره از شبکه اواخر شب میزبان — Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و استفان کلبرت. دیگر هنرمندان خواهد شد که بخشی از این کنسرت شامل Andrea Bocelli, Billie Eilish, دیوید بکهام, Eddie Vedder, John Legend و استیوی واندر.

این رویداد شده است سرپرستی شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی (WHO) و پخش خواهد شد در نشنال جئوگرافیک در یکشنبه 19 آوریل در ساعت 5:30 صبح با یک تکرار برنامه تلویزیونی در 8 ساعت در روز شنبه, مارس 19. اطلاعات کامل در مورد این کنسرت می توان در www.globalcitizen.org/togetherathome.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de