Covid-19: نرخ بهبود در ماهاراشترا لبه های تا به 52.4%

این ماهاراشترا دولت گزارش حاشیه ای در افزایش تعداد بیماران مبتلا شدن درمان از Covid عفونت است. تا پنج شنبه شب نرخ بهبود در دولت رسیده بود 52.42 درصد در حالی که در پنج شنبه میزان 51 درصد است.

یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: تا تاریخ 77,453 بيماران از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی کامل.

از سوی دیگر 4,841 موارد جدید در کشور گزارش شد در روز پنج شنبه. همه گیر نیز ادعا 192 مرگ و میر در روز پنج شنبه با مرگ و میر 4.69 درصد است. ·

از 8.48 لاخ آزمایشگاه نمونه 1,47,740 آزمایش مثبت (17.42 درصد). در حال حاضر 5,56,428 مردم در خانه قرنطینه و 33,952 مردم در نهادی شده است.

ماهاراشترا وزیر بهداشت راجش Tope گفته بود در یک بیانیه های قبلی که میزان بهبودی بیماران در کشور است که حدود 51 درصد و تعداد درمان بیماران بالاتر از تعداد کل بیماران در حال حاضر تحت درمان است. برای چند روز گذشته میزان بهبودی شده است به طور مداوم در 50 درصد او اضافه شده است.

منتشر شده در


26 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *