Covid-19: سریع آنتی بادی آزمایش دستور داد در کرالا شرنور منطقه

تریواندروم ژوئن 29

سریع آنتی بادی آزمایش شده است دستور داد در شرنور منطقه در شمال کرالا با حداقل 21,000 مردم نظارت برای نشانه هایی از Covid-19 عفونت پس از سلامت کارگران از جمله دو پزشک در دو بیمارستان آزمایش مثبت است.

هدف این است که با رد کردن هر گونه شانس از جامعه انتقال در منطقه, منابع رسمی گفت.

حداقل 1500 نمونه می توان از پنننی taluk به تنهایی. شرنور (222) است دوم تنها به همسایه پلککد (267) از نظر تعداد فعال موارد که از صبح روز دوشنبه.

تمدید شب زنده داری مورد نیاز

تعداد موارد تایید شده در کشور تا کنون است 4,189; فعال موارد به عنوان روز دوشنبه در حال 2,015 فتح کرد گرفته شد; و بهبود موارد در 2,150. دولت اصرار دارد که هیچ نشانه ای در عین حال از جامعه انتقال اما گزارش شده عفونت با منابع ناشناخته را مطرح hackles از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان. دولت نباید پایین تر آن گارد حداقل تا ماه دسامبر آنها گفت.

دولت وزیر بهداشت KK Shailaja گفت: در اینجا است که 118 مورد جدید و 42 بهبود تایید شد در دولت در روز یکشنبه. پس از این اتفاق ناگهانی سنبله از 195 مورد جدید (102 بهبود) روز قبل. در میان به تازگی تشخیص داده شده موارد در یکشنبه, 68 وارد شده از خارج از کشور. تا آنجا که سمت 88.12 درصد از تمام موارد در دولت هستند و از خارج کرالا در حالی که بقیه در حال محلی انتقال.

تعداد افرادی که از کشورهای دیگر بود 36 (کارناتاکا-10; دهلی نو-7; ماهاراشترا-7; Tamil Nadu-5; Telangana-2; Chhattisgarh-2; جامو و کشمیر راجستان و گجرات-هر یک). روز یکشنبه تعداد زیادی از مردم آلوده شدن از طریق تماس با ما درباره دو رقم در 14.

آزمون اعداد به افزایش

به روز یکشنبه در مجموع 1,75,734 نفر تحت نظارت که 1,73,123 تحت نظارت در خانه های خود و یا نهادی قرنطینه و مراکز 2,611 در جداسازی در بیمارستان. روز نیز شاهد 335 مردم بودن در بیمارستان بستری و با نشانه هایی از عفونت است.

تعداد نمونه های ارسالی برای تست در طول 24 ساعت, پایان روز یکشنبه ظهر شد 5,406. دولت به پیشنهاد افزایش این تعداد سه بار تا 15000 در ماه جولای. در مجموع 2,20,821 نمونه فرستاده شده اند برای تست تا تاریخ و از این نتایج 4,041 هنوز شناخته می شود.

به عنوان بخشی از نگهبان نظارت 45,592 نمونههای جمع آوری شده از اولویت گروه هایی مانند سلامت کارگران, کارگران مهمان و کسانی که با سطح بالایی از تماس با. حداقل 43,842 آزمایش منفی است. آزمون در هر یک میلیون تا تاریخ در 6,287; ميزان مرگ و مير در 0.55 درصد و نرخ بهبود در 51.31 درصد است. اما این تعداد همچنان به تاخیر کسانی که در کشور همسایه تامیل نادو و کارناتاکا توسط یک حاشیه بزرگ.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *