COVID-19 سریع آنتی بادی کیت تست استفاده قرار داده و در برگزاری ICMR برای بررسی دقت: منبع رسمی

India has recently procured five lakh rapid antibody test kits from two Chinese firms and they were distributed to states for districts with high burden of COVID-19 infection.هند به تازگی تهیه پنج لاخ سریع آنتی بادی کیت های آزمایش از شرکت های چینی و آنها توزیع متحده برای مناطق با بار بالا از COVID-19 عفونت است.

متحده و اتحادیه سرزمین های خواسته شده را در خود نگه دارد استفاده از COVID-19 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش تا خود دقت نتايج توسط apex تحقيقات سلامت بدن از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), منابع رسمی گفت.

با توجه به منابع, تیم های تشکیل شده توسط ICMR در حال تجزیه و تحلیل سریع تست آنتی بادی کیت تهیه شده از شرکت های چینی برای بررسی اثر بخشی خود را پس از برخی از کشورها گزارش شده است که آنها معیوب و به نتایج نادرست.

اخبار مرتبط

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز جمعه گفت: نتایج آزمون کیت متفاوت از جایی به جای و “آن را نمی توان اتکا کرد”.

“علاوه بر این که همچنین اظهار نظر در دقت آن. ICMR بررسی اثر آزمون و کیت در خود آزمایشگاه و باید با تازه دستورالعمل به زودی,” او گفت: به نقل از در وزارت بهداشت بیانیه ای در روز جمعه.

یک مقام رسمی گفت: “پس از نشست این اتحادیه در وزارت بهداشت برگزار شد با متحده در روز جمعه از آنها خواسته شد به توقف استفاده از COVID-19 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش برای هم بودن تا صحت آنها تایید شده است که ICMR.”

رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR Dr رامان R Gangakhedkar در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفت: بالا تغییرات بین نتایج حاصل از تست سريع و RT-PCR آزمون اعم از 6 تا 71 درصد گزارش شد در برخی از کشورها. او همچنین گفت که اگر دسته های سریع تست کیت ها یافت می شود معیوب این شرکت خواسته می شود به جای آنها.

هند به تازگی تهیه پنج لاخ سریع آنتی بادی کیت های آزمایش از شرکت های چینی و آنها توزیع متحده برای مناطق با بار بالا از COVID-19 عفونت است.

این ICMR در تاریخ 22 آوریل تا به حال صادر شده یک پروتکل تکرار استفاده از این کیت برای نظارت هدف در حالی که حاکی از این است که RT-PCR آزمایش باید همچنان با شور و نشاط به عنوان اصلی تست تشخیصی برای COVID-19.

“این ICMR همواره تاکید کرد که تاييدی برای تشخیص COVID-19 عفونت RT-PCR آزمون گلو و یا بینی گرد و خاک برای تشخیص ویروس در مرحله اولیه” راس تحقيقات سلامت بدن گفته بود.

در حال حاضر دولت با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) آزمون از گلو و یا بینی سواب نمونه از مردم برای شناسایی coronavirus. این تست طول می کشد حدود پنج تا شش ساعت برای نشان دادن نتایج. در سریع آنتی بادی آزمایش خون و نمونه برداری از موارد مشکوک در حال جمع آوری برای بررسی و صبر دوره برای نتیجه در حدود 15-30 دقیقه.

پیش از این دولت گفته بود که سریع آنتی بادی کیت های آزمایش استفاده می شود برای نظارت و اپیدمیولوژیک اهداف در coronavirus hotspot مناطق.

“RT-PCR آزمون استاندارد طلا را برای خط مقدم تست و آزمایش پادتن نمی تواند به جای این. ابزار سریع تست آنتی بادی است که در درجه اول برای ارزیابی شیوع عفونت در یک منطقه خاص” یک مقام رسمی گفته بود پیش از آن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de