اگر شما در حال سفر از طریق آموزش از راه دور خود را به ارمغان بیاورد bedsheets و پتو. در پی coronavirus غربی و مرکزی راه آهن تصمیم گرفته اند به ارائه پتو در AC مربیان است. راه آهن نیز تصمیم به گرفتن پرده از قطار تا نظم بیشتر.

راه آهن هند دارای 18 منطقه. غربی و مرکزی راه آهن هر دو مستقر در بمبئی است.

یک غربی راه آهن PRO گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت که پتو و پرده در AC مربیان به خارج به عنوان آنها را شسته و در هر سفر. “به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus (COVID-19) و پتو و پرده ها باید بلافاصله از سرویس خارج تا سفارشات بیشتر.”

“مسافران باید توصیه را به خود پتو به نفع خود. گسترده عموم باید با توجه به این اثر است. برخی از مقدار اضافی bedsheets ممکن است نگه داشته و برای هر شرایط اضطراری,” او اضافه شده است.

مرکزی راه آهن مقامات نیز با صدور بیانیه ای مشابه بیان کرد که موارد دیگر در bedroll از جمله ورق تخت حوله و بالش را پوشش می دهد شسته شوند هر روز. متوجه بیان همان خواهد شد قرار داده تا در همه مربیان است.

مرکزی راه آهن PRO خواسته است تمام پرسنل راه آهن برای پاکسازی و پاک کردن تمام مربیان و نگهداری انبارهای کاملا از آنجایی که آنها در تماس و شانس وجود دارد که این ویروس می تواند گسترش.

پرسنل شده اند به شدت دستور به پاک کردن همه مربی اتصالات, ویندوز, دسته, برق, نقاط, dustbins و میان وعده سینی, در میان دیگران.

“آفات/ کنترل جوندگان اقدامات در هر کجا که مورد نیاز هستند که شدت یافته است. فشرده از جمله تمیز کردن بخار تمیز کردن تضمین خواهد شد در شربت خانه اتومبیل” در این بیانیه اضافه شده است. “تمرکز ویژه ای است که با توجه به فشرده تمیز کردن توالت از جمله سرویس بهداشتی, توالت صندلی داغ با واتر جت تمیز کردن برای اثربخشی بهتر.”

در هیئت مدیره خانه-نگه داشتن کارکنان است نیز ارائه شده با مایع صابون و دستمال رول ضد عفونی کننده, مواد شیمیایی برای سرویس مکرر به خصوص در توالت + روشویی تمیز کردن و زباله دانی ترخیص کالا از گمرک.

“مسئولین توصیه به حفظ یک شب زنده داری برای هر مسافر با سرماخوردگی/سرفه علائم و جداسازی کتانی موارد استفاده می شود از جمله مسافران است. چنین کتانی موارد خواهد بود به طور جداگانه شسته و از طریق قرار دادن یک درجه حرارت آب گرم خیس چرخه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی