Covid-19: سفر راه آهن می بیند یک سقوط در رزرو

ترس از ویروس فلج صنعت مسافرت سفر با قطار در خاص است که شاهد یک شیب با Covid-19 شیوع.

وجود دارد کاهش در تعداد بلیط رزرو و لغو بیش از حد در حال افزایش توجه به صنعت خودی.

“آموزش رفتن به سمت دهلی نو شده اند نهفته بیشتر با 25 درصد افزایش در تعداد بلیط فسخ نسبت به ماه گذشته. مسیرهای اصلی تحت تاثیر قرار دهلی نو کلکته, بنگلور, حیدرآباد و چنای” گفت: Dinesh Kotha, بنیانگذاران, Confirmtkt آنلاین بلیط قطار کشف و موتور رزرو.

جدید رزرو هم رفته بیش از 20 درصد از فوریه این سال است. به تازگی پورتال نیز راه اندازی رایگان لغو سیاست است که اجازه می دهد تا به کاربران برای دریافت یک لغو رایگان خود را در قطار رزرو اضافه شده Kotha.

داده های موجود در راه آهن Drishti — دیجیتال پورتال راه آهن هند است که اطلاعات در مورد بلیط مسافران درآمد — به ذکر است که در یک هفته گذشته به پایان رسید, مارس 16 تعداد کل بلیط رزرو شد 48, 16, 810 — سقوط 28.80 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

از سوی دیگر تعدادی از مسافران که در زمان قطار در گذشته و هفت روز نیز دیده می شود یک شیب از 38.69 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

به تازگی مرکزی راه آهن و غربی راه آهن نیز اعلام کرد خروج از پرده و پتو از AC مربیان ‘به عنوان آنها را شسته و در هر سفر به اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus. “مسافران ممکن است لطفا خود را پتو اگر لازم باشد” خواندن بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im