Covid-19: ملکه الیزابت دوم ارائه آدرس خاص

ملکه الیزابت دوم در نادر تلویزیونی آدرس به ملت استناد یک جنگ-زمان روح انضباط و حل و فصل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 5000 نفر در کشور و در حدود 70 ، 000 نفر در سراسر جهان اطمینان عمومی است که “بهتر است روز باز خواهد گشت”.

93-سال-دختر پادشاه و رئیس 54-عضو کشورهای مشترک المنافع از سازمان ملل که شامل هند اذعان غم و اندوه و درد و مشکلات مالی در سراسر جهان در طول این “زمان از اختلال” و ابراز امیدواری کرد که تمام جهان متحد در یک “مشترک تلاش”.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت: در چهار دقیقه سخنرانی ضبط شده در اوایل این هفته در قلعه ویندسور.

“و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام good-humoured حل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور,” او گفت:.

 

ملکه است که بر اساس در قلعه ویندسور با زن 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ پس از ماه گذشته, نام انگلیسی عمومی برای جلب خود به صفات ذاتی او به عنوان آنها را ترغیب به انجام موارد زیر مقام دولتی راهنمایی به ماندن در خانه برای محافظت از آسیب پذیر و جلوگیری از گسترش سریع ویروس مرگبار است.

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان. زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما” پادشاه گفت: به عنوان او رفت و برای تشکر از کلید کارگران از جمله سرپرستان و کسانی که در خط مقدم از Covid-19 fightback در خدمات بهداشت ملی (NHS) و اذعان احساس درد توسط بسیاری از خانواده ها که از دست عزیزان خود را در این بیماری همه گیر.

پیام ثبت شده در سفید اتاق نشیمن در وسیع قلعه در برکشایر و جنوب شرق انگلستان است.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره,” او گفت:.

ملکه به این نتیجه رسیدند آدرس او دوباره خواستار وحدت گفت: “ما موفق خواهد شد”.

او را “عمیقا شخصی” کلمات گفته شد که انتخاب کرده اند به اکو کسانی که از پدرش شاه جورج ششم در طول جنگ جهانی دوم با هدف در آوردن کشور با هم در یک زمان بحران. به غیر از او سالانه کریسمس پیام آن است که نادر برای سلطنت بریتانیا به یک آدرس خاص.

قبلی بار او خطاب به ملت در یک روش مشابه بود و در زمان جنگ خلیج فارس در سال 1991 در آستانه مراسم تدفین پرنسس دایانا در سال 1997 در مرگ ملکه مادر در سال 2002 و در این مناسبت او را جشن الماس در سال 2012.

خیابان داونینگ گفت: روز یکشنبه پیام در نظر گرفته شده بود به عنوان وسیله ای برای بلند کردن ملت ارواح” در میان سخت مستند قوانین طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus و جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق.

نخست وزیر بوریس جانسون که همچنان در انزوا به بهبود او از علائم خفیف از Covid-19 شده است انجام هفتگی خود مخاطبان با ملکه بیش از تلفن.

“نخست وزیر و علیاحضرت ملکه شده اند صحبت کردن به طور منظم و بدون 10 و کاخ باکینگهام شده اند صحبت کردن در مورد طول علیاحضرت ملکه آدرس” یک خیابان داونینگ رسمی گفت.

“ملکه بهترین قاضی که برای صحبت کردن با کشور ما کاملا موافق است که در حال حاضر زمان مناسب است. ما خواسته اند این کشور را به فداکاری بزرگ و زندگی بسیار دشوار است در حال حاضر برای تعداد زیادی از مردم است. شنیدن از اعلیحضرت او در این زمان است که یک راه مهم برای کمک به بلند کردن ملت ارواح” این مقام گفت.

ملکه نشانی آمد و روز بعد از او پسر و وارث شاهزاده چارلز که از خود و جداسازی یک هفته پیش داشتن آزمایش مثبت برای Covid-19 ارائه شده خود در مراسم تجلیل از بیمه خدمات درمانی به عنوان او افتتاح جدید موقت بیمارستان در لندن از طریق ویدئو کنفرانس از خانه اش در Birkhall در اسکاتلند است.

روز یکشنبه به عنوان بسیاری از 621 نفر در بریتانیا درگذشت coronavirus در نظر گرفتن مرگ و میر به 4,934 وزارت بهداشت گفت: پس از انگلستان ثبت 555 مرگ و میر بیشتر.

بیش از 1.2 میلیون نفر از جمله بیش از 69,000 مرگ و میر گزارش شده در 190 کشور و مناطق در سراسر جهان از coronavirus دولتی در چین در ماه دسامبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de