Covid-19: پونا بخش صنعتی انتظار 37 درصد گردش مالی کسب و کار در سه ماهه بعدی

صنایع در پونا انتظار دارند 37 درصد از گردش مالی کسب و کار در سه ماهه آینده (ژوئیه-اوت-سپتامبر سال 2020) نسبت به سه ماهه مشابه در سال 2019 با توجه به بررسی انجام شده توسط Mahratta اتاق بازرگانی و صنایع و کشاورزی (MCCIA).

“من مطمئن هستم که با بیشتر باز کردن قفل این تعداد به تدریج افزایش رو به بالا از 37 درصد” Prashant Girbane مدیر کل MCCIA گفت BusinessLine.

این سومین نظر سنجی انجام شده توسط MCCIA و برای اولین بار پس از مستند-1. بیش از 125 شرکت کنندگان از منطقه پونا در اين مطالعه ، منطقه پونا بیش از 1.3 لاخ ثبت نام MSMEs و 650-700 بزرگ مقیاس واحد است. با هم آنها را استخدام 17 لاخ کارکنان که یک چهارم کار در آن/موار بخش.

بررسی شرکت ها انتظار 25 درصد از گردش مالی کسب و کار در سه ماهه (آوریل-مه-ژوئن 2020) نسبت به سه ماهه مشابه در سال 2019.

این بررسی نشان داد که 80 درصد از متقاضیان اعمال نمی شود برای اورژانس خط اعتباری تضمین طرح (ECLGS) و 18 درصد از کسانی استفاده شود که هنوز موفق به دریافت وام و اعتبار. دو درصد اعمال می شود و دریافت اعتبار اضافی. که باعث می شود آن را تنها 10 درصد از کسانی که اعمال کردم این اعتبار تا کنون اضافه شده Girbane.

“دلایلی برای دریافت اعتبار خواهد بود ترکیبی از هر دو ناقص اسناد و تاخیر از بانک ها و یا کار در حال پیشرفت است,” او گفت:.

حدود 56 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی شد و از دامنه تولید در حالی که 26 درصد از خدمات و بقیه که درگیر تولید و خدمات است.

بررسی شرکت گفت که به طور متوسط 24 درصد از کار خود را از خارج ماهاراشترا و به طور متوسط 31 درصد است که از دولت بلکه از خارج از منطقه پونا. در مجموع 19 درصد شرکت ها گفت: آنها با چالش رو به رو وقتی که می آید به کار در حالی که 50 درصد گفت: آنها در مواجهه با “نسیم چالش ها”. حدود 22 درصد مواجه شده “شدید” کار چالش ها و 9 درصد “بسیار شدید” چالش.

طبق آخرین به روز رسانی از صدای جیر جیر از اتحادیه وزیر دارایی کل مبلغ تحریم PSBs و بانک های خصوصی نزدیک به ₹75,000 کرور. اما ماهاراشترا حساب برای تنها ₹4,150 کرور. که باعث می شود آن را 5.5 درصد از کل تحریم. این است که بسیار پایین تر از ماهاراشترا رهبری با 16 درصد سهم در هند تولید ناخالص داخلی گفت: Girbane.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *