Covid-19: پونا اعلام ₹1-کرور زندگی پوشش بیمه به وزارت بهداشت کارکنان

پونا Municipal Corporation (PMC) اعلام کرده است یک بیمه عمر پوشش ₹1 کرور به عنوان به خوبی به عنوان یک شغل برای یک عضو خانواده از کارکنان آن که تسلیم به کروناویروس در حالی که انجام وظیفه نسبت به مهار این بیماری در این شهرستان است.

شهردار Murlidhar Mohol گفت که هیات های پزشکی و محافظت از پرسنل و غیر پرسنل درمانی انجام شده است وظیفه خود در آینده در تماس مستقیم با آلوده و مشکوک به بیماران است. “همه آنها را به خطر می اندازند زندگی خود را در حالی که انجام وظایف خود و پونا شهری شرکت را ارائه پوشش بیمه ₹1 کرور. مدنی بدن را نیز ارائه یک کار به کسانی که تسلیم در حالی که انجام وظایف خود,” او گفت:.

این شهرستان دارای 168 آلوده بیماران و مرگ و میر افزایش به 20 روز پنج شنبه پس از دو بیشتر بیماران در برابر این بیماری است. در چهارشنبه, 10 مرگ و میر گزارش شده از منطقه پونا.

در ضمن پونا Smart City Development Corporation Limited (PSCDCL) همکاری با PMC به منظور توسعه یکپارچه اطلاعات داشبورد این شهر در تلاش برای مبارزه با جهانی همه گیر از coronavirus.

هر مورد از این شهرستان شده است نقشه برداری با استفاده از geo-اطلاعات مکانی و سیستم های شهرستان, اداره نظارت بر مناطق و ایجاد مناطق بافر که در آن بیماران تشخیص داده شد مثبت با Covid-19 عفونت است.

با استفاده از گرما-نقشه برداری فن آوری و predictive analytics دولت شهرستان را توسعه مهار برنامه ریزی و مهار مناطق منعکس شده بر روی داشبورد.

بهداشت و درمان عملیات در این شهر Naidu بیماری های عفونی بیمارستان در حال پیگیری در این مرکز است. هوشمند شهر یکپارچه داشبورد نیز نظارت بر امکانات قرنطینه و آهنگ های سلامت بيماران مشکوک و اطلاعات تماس خود را قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de