Covid-19: PM مودی به دنبال ملت بخشش برای تصمیم گیری های دشوار

شهروندان باید تمرین های اجتماعی فاصله اما نه ostracise کسانی که تحت تاثیر و یا امید بستن برای قرنطینه به بررسی گسترش Covid-19 گفت: نخست وزیر نارندرا.

پرداختن به این کشور از طریق ماهانه خود را Mann ki Baat, مودی گفت: “هیچ موضوع دیگری است که در ذهن مردم در حال حاضر به غیر از coronavirus (Covid-19) شیوع و راه های مقابله با آن.”

“این یک زمان برای تقویت روابط عاطفی بین مردم است. همچنین زمان آن است که به حمایت از بهداشت و درمان کارگران و ضروری ارائه دهندگان خدمات مانند برق, پرداخت آنلاین و خدمات مخابراتی,” او گفت:.

مودی گفت که مردم باید قدر کسانی که در حال تمرین خود-قرنطینه برای بررسی گسترش این بیماری همه گیر در کشور است. “ما باید تمرین های اجتماعی فاصله نیست اما فاصله عاطفی,” او گفت:.

“گسترش این ویروس فراتر از کشورهای سلسله مراتب اجتماعی و دیگر تفاوت. بنابراین ما باید متحد برای مقابله با این بیماری است که بشر را تهدید می کند,” او اضافه شده است.

مودی خطاب به بازماندگان Covid-19 ویروس ها و به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد چگونه آنها در درمان این بیماری است. او همچنین از دیدگاه پزشکان که در حال دست زدن به موارد همه گیر و مراحل را یکی می تواند به جلوگیری از آلوده شدن.

PTI می افزاید:

نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال ملت بخشش برای تحمیل یک مستند به یاد ماندنی در کشور اما گفت: “ما باید برای برنده شدن و ما قطعا برنده نبرد” در برابر بی سابقه ای از تهدید coronavirus که ادعا کرده 25 در هند زندگی می کند تا کنون. در ماهانه خود را Mann ki Baat آدرس رادیو به ملت مودی همچنین با تمجید از کارگران خط مقدم در مبارزه با این ویروس و همچنین تعداد بی شماری از کارگران در خدمات ضروری که به حصول اطمینان از این کشور نمی آید به وقفه کامل در 21 روز مستند در ماه مارس اعلام کرد 24.

“من به دنبال بخشش. من مطمئن هستم که شما مرا ببخشید که شما را مجبور به انجام خیلی مشکل است. برخی از مردم می گویند که چه نوع از نخست وزیر این است اما این شرایط خاص. شما تا به حال به تحت مشکلات من درک می کنم اما هیچ راه دیگری برای مبارزه با کروناویروس. اما این یک نبرد مرگ و زندگی,” او گفت:.

“Coronavirus خم در کشتار مردم در نتیجه کل بشریت باید متحد و حل و فصل به از بین بردن آن او گفت:” در این آدرس است که به طول انجامید بیش از 30 دقیقه و برجسته دو سابق coronavirus بيمار و پزشک است.

او از مردم خواست به استفاده از زمان صرف شده در صفحه اصلی در دوباره خود درگیر شدن در سرگرمی و اتصال مجدد با دوستان قدیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>