Covid-19: PM مودی دارای جلسه سانتی متر مورد بحث مبهوت خروج از سراسر کشور مستند

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه برگزار شد ویدئو کنفرانس با رئیس وزیران به بحث در مورد وضعیت ناشی به coronavirus همه گیر در کشور است که تحت یک مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان نشانه آن است که تعامل نیز تمرکز بر روی یک مدرج خروج از جریان مستند.

این مودی چهارم تعامل با سیستم مدیریت محتوا از مارس 22, زمانی که او در مورد کوروناویروس وضعیت و اقدامات انجام شده توسط مرکز و ایالات متحده برای مهار این بیماری همه گیر.

دو روز بعد در مارس 24, مودی اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند. او تمدید مستند توسط 19 روز در مارس 14, آخرین روز های اولیه سه هفته تعطیلی تا آوریل 3.

خروج تدریجی?

منابع در دولت بود در روز یکشنبه نشان داد که علاوه بر بحث در مورد راه رو به جلو در برخورد با این بیماری همه گیر نخست وزیر و CMs نیز می تواند تمرکز بر روی یک “مدرج” خروج از مستند.

در یک صدای جیر جیر در دوشنبه نخست وزیر ترکیه گفت: مودی و رئیس وزرای خواهد شد بحث در مورد جنبه های مربوط به COVID-19 وضعیت.

در ماهانه خود را Mann ki Baat آدرس رادیو در روز یکشنبه نخست وزیر گفت که هند در وسط ‘yudh‘ (جنگ) و تأکید کرد که مردم باید همچنان مراقب باشید و احتیاط است.

 

خود را توجه داشته باشید از احتیاط آمد در میان تدریجی معافیت اعطا شده توسط این مرکز و ایالات متحده برای احیای فعالیت های اقتصادی.

“من مصرانه از شما برای گرفتن رای. شما باید خود را بیش از شور و شوق نمی کنم که اگر coronavirus هنوز نرسیده شما, شهر, روستا, خیابان یا محل کار آن است که نمی خواهید برای رسیدن به در حال حاضر. هرگز چنین اشتباه. تجربه جهانی به ما می گوید زیادی در این راستا” مودی گفت: در حالی که اشاره به یک محبوب هندی اصطلاح ‘Sawdhani hati, durghatna ghati’ (اعتصاب فاجعه هنگامی که شما خود را کاهش غلظت).

مرکز و دولت ارائه شده اند تدریجی معافیت برای افزایش فعالیت های اقتصادی و همچنین به منظور کمک به مردم به عنوان برخی از کشورها می خواهند آرامش بیشتر در مناطقی که دیده می شود چند و یا هیچ coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de