Covid-19 pandemic: Arcesium هند پشتیبانی از آناپورنا برنامه به ارائه 40,000 وعده های غذایی روزانه به زیر ممتاز

Arcesium نیویورک-دفتر مرکزی پست-تجارت فن آوری و خدمات حرفه ای شرکت داشتن آن از هند در حیدرآباد آمده است رو به جلو برای حمایت از خرگوش کریشنا جنبش بنیاد خیریه (HKMCF) برای تغذیه محروم در طول COVID -19 بیماری همه گیر.

وعده های غذایی روزانه در حال ارائه به 40,000 از کسانی که در نیاز به حدود 17 روز از 31 مارس در قفل کردن دوره با توجه به COVID-19 همه گیر یکی از مهمترین و قابل توجهی در سلامت و بحران انسانی در تاریخ مدرن است.

برای کمک به فقرا ضعیف تر و آسیب پذیر بخش از جامعه با مغذی و بهداشتی مواد غذایی در طول قفل کردن دوره دولت Telangana اطلاع آناپورنا تومان 5 یک وعده غذایی طرح در حال اجرا توسط HKM بنیاد خیریه به عنوان ضروری و حیاتی خدمات.

در تلاش برای کاهش بار مالی و جلوگیری از آلودگی ممکن است از طریق تبادل یادداشت ارز حتی اسمی مقدار Rs 5 است و دیگر اینکه جمع آوری شده از ذینفع و با ارائه یک وعده غذای رایگان در قفل کردن دوره است.

در حالی که بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت و دیگر شهرستانهای تحریم کمک های مالی نسبت به بخش قابل توجهی از هزینه غذا, بقیه است که کمک های بشردوستانه و اجتماعی گرا سازمان ها و افراد از جمله Arcesium.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im