Covid-19 بسته خواهد شد مراقبت از هر دو افراد, شرکت ها: راجیو کومار, معاون رئیس, Niti Aayog

Rajiv Kumar, vice-chairman, Niti Aayogراجیو کومار, معاون رئیس, Niti Aayog

هند پرده برداری کرده است هر دو سیاست پولی و مالی محرک اقدامات برای به حداقل رساندن تاثیر منفی coronavirus در فعالیت های اقتصادی و رسیدگی به نیازهای فقرا, NITI Aayog نایب رئیس راجیو کومار گفت: FE را Prasanta Sahu در مصاحبه. او گفت: دوشنبه اقتصادی بسته شد به درستی هدفمند در آسیب پذیر ترین اقشار جامعه است. ویرایش گزیده ای.

آنچه که نظر خود را در امداد رسانی بسته بندی اعلام شده توسط وزیر دارایی روز پنج شنبه است ؟

اخبار مرتبط

بسته اعلام شده توسط وزیر دارایی به درستی هدف حصول اطمینان از آسیب پذیر ترین اقشار جامعه را تحمل نمی کند یک بار غیر قابل تحمل از این بیماری همه گیر. این اتحاد به بالا ترین اولویت دولت است. برای MSMEs دارایی وزیر داده است امداد با ارائه را انتخاب کنید تا تب برای خود EPFO سهم. این کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های دستمزد. سنگین تومان 50-لاخ insurence پوشش اعلام کرد برای تمام, تاج, رزمندگان است که شایسته شناختن قهرمانانه خود را در کمک به ملت مبارزه با ویروس.

گردشگری هتل و دیگر خدمات بخش شده اند به شدت تحت تاثیر قرار در هند. این بخش نیاز به کمک فوری…

بخش خدمات بوده است به شدت تحت تاثیر قرار. دولت آگاهانه از این و ضبط از این وضعیت است. بسیاری از مذاکرات می رویم به طوری که بسته است که در حال طراحی می تواند اعلام کرد زودتر از بعد. زود است برای بحث در مورد بخش-اقدامات خاص است. بسته ارائه خواهد شد کافی امداد را امتحان کنید و به حداقل رساندن تاثیر منفی بر روی مردم و شرکت های بزرگ است.

گفته شده است که هزینه COVID-19 آزمون در 4,500 تومان است که مانع بسیاری از مردم از رفتن برای تست ؟

من فکر می کنم دولت را تصرف کردند از این موضوع. آن را ممکن است درخواست Ayushman بهارات به منظور توسعه یک بسته برای تست.

اقتصادهای پیشرفته اعلام کرده اند اقدامات گسترده برای مقابله با کروناویروس, تاثیر, آن صندوق بین المللی پول هشدار داده است می تواند بدتر از بحران مالی جهان. چگونه می بینید هند مقابله با این بحران ؟

اساسا بحران مالی سال 2008 و 2009 تحت تاثیر قرار تنها, شمال امریکا و اروپا است. در هند رشد رفت و در یکی از سه ماهه قبل از آن را بازیافت. چرا که ما مالی مراکز بودند در هم آمیخته با غرب است. Coronavirus در حال حاضر به 176 کشور جهان است. هر اقتصاد در حال رفتن به خود را با توجه به پیامدهای داخلی و مستندات خود ارضایی از فعالیت های اقتصادی, تاثیر بر تجارت و تقاضا است. بنابراین تاثیر خواهد بود بسیار بزرگتر است. اگر این روند ادامه… نزدیکترین مثال که شما می توانید از فکر می کنم در مورد آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 که در زمان 50 میلیون نفر در جهان به طول انجامید و برای یک و نیم سال است. همچنین نهفته هند به دست ما 18 میلیون نفر یا تقریبا 6 ٪ از جمعیت. این بود که شروع رکود بزرگ در برخی از حس.

امروز وضعیت بسیار متفاوت برای دو-سه دلیل – خدمات پزشکی بسیار بهتر توسعه یافته آگاهی بسیار بالا هر اقتصاد گام های مهمی را برای مقابله با گسترش و همچنین آدرس اقتصادی تاثیر است. ما خواهد شد بسیار سریعتر بهبودی نسبت به نمونه های قبلی.

چه چشم انداز خود را در اقتصاد هند?
این یک وضعیت بسیار پیچیده. ما نمی دانیم که چه مدت در این وضعیت خواهد داشت. ما نمی دانیم که چه تاثیر را بر اقتصاد داخلی با اقتصاد جهانی و تقاضای جهانی است. آن است که عاقلانه به هوا.

در مورد مستندات….

این مستند اعلام شده توسط نخست وزیر این است که یک گام بسیار مهم است. هر گونه انتقاد از این است نابجا. اول و مهمتر از همه ما باید برای جلوگیری از گسترش در کشور ما است که بسیار کمتر از منابع اقتصادهای پیشرفته به مبارزه با آن. ما دیده می شود در برخی از اقتصادهای پیشرفته است که اگر مراقبت مناسب گرفته شده می تواند تبدیل به یک موضوع مهم. اکثریت مردم باید مورد تحسین قرار گرفته PM. این بهترین راه برای به حداقل رساندن تاثیر این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>