COVID-19 شیوع تحت کنترل sans مستند هند را حدود 1 لاخ موارد در حال حاضر: دولت

"There were some disturbances in between and we went back a little. But from April 6, the doubling time started improving," he said.“وجود برخی اختلالات در بین ما رفت و برگشت ، اما از آوریل 6 دو برابر شدن زمان آغاز بهبود,” او گفت:. (آنی تصویر)

دولت گفت در روز جمعه در سراسر کشور مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر بود و یک گام به موقع بدون آن وجود دارد که حدود یک لاخ COVID-19 نفر در هند در حال حاضر.

در یک نشست خبری گفته است که شیوع ویروس تحت کنترل در کشور و اعتبار قوی نظارت شبکه همراه با اجرای مستند و دیگر اقدامات برای مهار آن است.

اخبار مرتبط

از 11 توانمند گروه های تشکیل شده را نشان می دهد اقدامات به سطح شیب دار بالا, بهداشت و درمان, قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت و کاهش بدبختی مردم یک بار مستند برداشته شده است رئیس تقویت گروه یک و Niti Ayog عضو V K پل گفت: با توجه به تجزیه و تحلیل آنها مستند شده و موثر در کاهش نرخ که در آن COVID-19 موارد به دو برابر در هند و در حال حاضر در آن 10 روز است.

“اگر ما به عقب برویم به مارس 21 نفر دو برابر در حدود سه روز. مهم به نوبه خود آمد و در 23 مارس پس از Janata حکومت نظامی تا به حال اتفاق افتاده است. جهت تغییر و دو برابر شدن نرخ افزایش یافته و به پنج. پس از آن ما در حال حاضر در محل قرار داده و محدودیت های مسافرتی و تا به حال ایجاد یک محیط اجتماعی فاصله.

“وجود برخی اختلالات در بین ما رفت و برگشت ، اما از آوریل 6 دو برابر شدن زمان آغاز بهبود,” او گفت:.

پل نیز گفت: تصمیم بزرگ از اعمال در سراسر کشور مستند های گرفته شده توسط نخست وزیر “ثابت می شود بسیار به موقع و مفید” به عنوان نشان داده شده توسط تغییر در مسیر رشد هند COVID-19 موارد است.

“منحنی شروع به پهن کردن. ما تصمیم گرفته شده از بستن در سراسر کشور مستند ما را به حال حدود 1 لاخ COVID-19 مورد در حال حاضر طبق برآورد معقول. در حال حاضر شیوع این بیماری تحت کنترل است” این قدرت گروه یک رئیس گفت.

مقامات گفته این پیش بینی ها بر اساس الگوی رشد در یک زمان خاص.

مدیر مرکز ملی کنترل بیماری S K Singh که نظارت شده است این کشور از سلاح های اولیه در مبارزه با رمان coronavirus.

“ما در آغاز ما نظارت ساز و حتی قبل از اولین مورد گزارش شده در هند. این نقش مهمی در کمک به ما شامل گسترش عفونت” سینگ گفت.

او مطلع خبرنگاران گفت که حدود 9.45 لاخ مشکوک coronavirus موارد تحت نظارت شبکه در حال حاضر و پس از تشخیص علائم عفونت در نمونه های گرفته شده از این افراد برای تست.

سینگ گفت: نظارت شبکه تعیین شده است تا در سطح منطقه به عنوان, به طوری که خانواده بررسی قرنطینه و جداسازی انجام می شود به عنوان بخشی از خوشه مهار برنامه است.

مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت: در طی 28 روز به عنوان بسیاری از 15 منطقه داشته اند و هیچ مورد جدید در حالی که وجود دارد 80 مناطق در کشور است که باید گزارش نشده است هر coronavirus مورد در آخرین روز 14.

او همچنین گفت: در این دوره 24 ساعته از صبح روز پنجشنبه 1,684 COVID 19 موارد مثبت گزارش شده است با در نظر گرفتن مجموع تعداد موارد تایید شده در کشور به 23,077.

“در مجموع 4,748 مردم است که 20.57 درصد از کل تعداد موارد درمان شده است تا کنون” Agarwal گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im