Covid-19 شیوع فراهم می کند فرصت برای شهرهای هوشمند برای ارائه دوباره

While states have tied up with start-ups to tackle the spread of Covid-19, smart cities are relying on their integrated systems to track spreads better. در حالی که ایالات متحده گره خورده است تا با شروع یو پی اس برای مقابله با گسترش Covid-19 هوشمند شهرستانها با تکیه بر سیستم یکپارچه برای پیگیری گسترش می یابد بهتر است.

شهرهای هوشمند در سراسر کشور در حال تلاش برای گسترش دسترسی به بهداشت و درمان از طریق پزشکی از راه دور. دولت برجسته است که اکثر یکپارچه فرماندهی و کنترل مراکز در این شهرها تبدیل شده بود به “مناطق جنگی” برای مقابله با گسترش Covid-19. شهرستانها مانند کوتا بودند به دنبال کمک پزشکی برادری برای اتصال بیماران با پزشکان بیش از اسکایپ و در برخی موارد حتی آنها را در ارتباط با طب مغازه ها. در حالی که ایالات متحده گره خورده است تا با شروع یو پی اس برای مقابله با گسترش Covid-19 هوشمند شهرستانها با تکیه بر سیستم یکپارچه برای پیگیری گسترش می یابد بهتر است. آگرا که به عنوان بهترین شهر هوشمند در هند ارائه می دهد یک مثال خوب است. این شهر در ارتباط با ارائه دهنده خدمات SaaS گایا و مایکروسافت بوده و با استفاده از هوشمند بازخورد پلت فرم برای ایجاد گرما نقشه از مکان های آلوده. گایا می گوید آن است که در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام بیشتر با یکپارچه سازی شبکه های دیگر.

در حالی که شهرهای هوشمند شده اند قادر به جلب توجه و به عنوان حمایت از دولت انتظار داشتند تنها با تعداد کمی از 100 اعلام کرد مصرف کردن Covid-19 شیوع فراهم می کند فرصت برای شهرهای هوشمند برای ارائه دوباره. تلفیقی داده های ارائه دهندگان خدمات دولت های منطقه کار می کنند نسبت به ایجاد یک پایگاه داده از خدمات ضروری که بعد می تواند استفاده شود با شروع یو پی اس به منظور توسعه برنامه های. شهرستانها در سراسر جهان به دنبال این sandbox مدل. مثلا anonymised اطلاعات در ترافیک به اشتراک گذاشته شده برای توسعه حمل و نقل نرم افزار. در هند این داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شروع یو پی اس به ساده تحویل ملزومات است. در حال حاضر که شهرهای هوشمند فرصت دارند وقت آن است که به عمل های هوشمند و استفاده از آن است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im