Covid-19 شیوع: نستله اعلام Rs 15 کرور اعطای

Covid-19 outbreak, nestle india, coronavirus lockdown, nestle donates 15 crore, Narayana Hrudayalaya Foundation, latest news on coronavirusاین شرکت می تواند با سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در توزیع مواد غذایی و ضروری مواد غذایی.

FMCG عمده نستله هند روز شنبه اعلام کرد کمک مالی اولیه از 15 تومان کرور روپیه برای ارائه مواد غذایی و ضروری مواد غذایی به نیازمندان در میان coronavirus مستند. آن را نیز پشتیبانی خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها برای مبارزه با Covid-19 شیوع نستله هند در بیانیه ای گفت.

این شرکت در حال حاضر آغاز شده و با یک سهم از Rs 1 کرور به Narayana Hrudayalaya بنیاد برای خرید فن دهلی نو/شورای ملی مقاومت. “ما متعهد به در ابتدا مبلغ 15 تومان کرور نسبت به اجرای برنامه تغذیه برای کمتر ممتاز بخش های جامعه از طریق مشارکت با پیشرو و معتبر غیر دولتی درگیر در این همراه با توزیع مواد غذایی ضروری به نیازمندان و” نستله هند گفت.

اخبار مرتبط

این شرکت می تواند با سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در توزیع مواد غذایی و ضروری مواد غذایی. “ما در حال حاضر آغاز شده و روند اهدای مارک های ما به دولت های محلی برای حمایت از نیازمندان” به آن اضافه شده است.

علاوه بر این کارکنان خود را در حال کمک به هندی جامعه صلیب سرخ با ارائه کمک در این نهفته مناطق از طریق خود داوطلبانه سهم برنامه است که در صدر سپس با معادل سهم از نستله هند در بیانیه ای گفت:.

نستله هند رئیس و مدیر عامل Suresh Narayanan گفت: “ما خود را متعهد به ادامه به هر شکل ممکن حمایت به جوامع و به مقامات که در حال مبارزه خستگی ناپذیر و شجاعانه هر روز در برابر گسترش این ویروس است. این تعهد به یک جنبش ملی می رود از زنجیره تامین ما به ما کارخانه ما مردم ما شرکای توزیع که کار دور ساعت به اطمینان حاصل شود که ما در ادامه برای دیدار با نیازهای تغذیه ای خانواده ها است.”

“ما با توجه به یک ندای وظیفه برای اطمینان حاصل شود که مقدار مورد نیاز مواد غذایی و آشامیدنی محصولات در دسترس برای مصرف کنندگان ما و جوامع در سراسر کشور,” او اضافه شده است. نستله هند نیز ارائه سه ماه Covid-19 بیمه حفاظت به توزیع آن همکاران که در حال تحویل کالا در مستند.

هند در حال حاضر به رفتن را از طریق یک سابقه کامل مستند از سه هفته منتهی به مارس 14, برای جلوگیری از گسترش ویروس. با توجه به آخرین گزارش از وزارت بهداشت و درمان تعداد کل Covid-19 نفر در هند صعود به 2,902 با تعداد مرگ در 68.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im