COVID-19 شیوع: چین گزارش هیچ داخلی coronavirus موارد در میان افزایش وارداتی عفونت

The overall confirmed cases on the mainland has reached 81,093 by the end of Sunday. (Reuters image)به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 81,093 تا پایان یکشنبه. (انتخاب تصویر)

چین در گزارش جدید داخلی موارد از رمان coronavirus اما تایید 39 وارداتی عفونت در نظر گرفتن مرگ و میر به 3,270 به عنوان کشور ramped تا اقدامات به شدت قرنطینه افرادی که از خارج از کشور برای جلوگیری از عود از COVID-19 شیوع مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

نه نفر در اثر این ویروس کشنده در این کشور در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع تلفات تا کنون در سرزمین اصلی چین به 3,270 چین ملی کمیسیون بهداشت, (NHC) روز دوشنبه گفت:.

اخبار مرتبط

به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 81,093 تا پایان یکشنبه. آن را شامل 3,270 افرادی که در اثر بیماری 5,120 بیماران هنوز هم تحت درمان 72,703 ترخيص بيماران پس از بهبود آن ،

همچنین هیچ محلی منتقل می شود مورد گزارش شده از این کشور در روز یکشنبه از جمله از ویروس epicentres هوبئی استان و پایتخت آن ووهان.

هفته گذشته به مدت سه روز متوالی چین گزارش صفر موارد از محلی منتقل موارد در یک نقطه عطف بزرگ در تلاش برای جلوگیری از باطل ویروس پس از آن ظاهر در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است.

اما یکی داخل کشور منتقل می شود مورد گزارش در گوانگژو در روز شنبه که ترسیم شد برای تماس با یک وارداتی مورد.

این NHC گفت: هیچ جدید در داخل کشور منتقل می شود مورد COVID-19 گزارش شده در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه اما 39 جدید تایید موارد گزارش شد که همه وارد شد که تعداد کل موارد 353.

از آنها 10 گزارش شد در پکن و شانگهای به ترتیب و شش در استان فوجیان و گوانگدونگ بود.

استان شاندونگ و گانسو هر دو گزارش دو مورد و ژجیانگ و هنان و چونگکینگ شهرداری هر گزارش یک. تا پایان یکشنبه, 353 وارداتی موارد گزارش NHC گفت.

اما NHC است و مشخص نشده که آیا وارد شدند که از خارجی ها و یا اتباع چینی از ورود از خارج از کشور.

آن گفت: 136 نفر از مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

تا پایان روز شنبه, 317 تایید موارد از جمله چهار مرگ و میر گزارش شده در هنگ کنگ, 21 مورد تأیید در ماکائو و 169 در تایوان از جمله دو و میر NHC گفت.

به عنوان کشور شاهد افزایش وارداتی عفونت دولت اعلام کرد که همه پروازهای بین المللی می رسند در پایتخت پکن هدایت خواهد شد به فرودگاه در 12 سایر شهرهای چین از دوشنبه.

بین المللی مسافران پرواز به پکن را به جای زمین در فرودگاه در 12 شهر از جمله شانگهای تیانجین نانجینگ و Shenyang به عنوان اولین نقطه ورود مدنی اداره حمل و نقل هوایی از چین (CAAC) در بیانیه ای گفت.

مسافران را از طریق آداب و رسوم ترخیص کالا از گمرک و قرنطینه در این فرودگاه و کسانی که پس از تصویب بازرسی و قرنطینه می تواند پرواز به پکن اصلی خود پرواز دولتی صدای آمریکا خبر داد.

ورود ترتیبات برای پکن-محدود پروازهای بین المللی تنظیم خواهد شد در موقع مطابق با COVID-19 شیوع وضعیت بیانیه ای گفت:.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب شمار تلفات ناشی از این ویروس در سطح جهان افزایش یافته است به 14,641 با 336.000 در موارد گزارش شده در 173 کشور و سرزمین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im