COVID-19 شیوع: اجازه 25-35% آن کارکنان به محل کار از دانشگاه می گوید: Mohandas Pai

"After 15 days (after the COVID-19 crisis), the jobs should not disappear. So, we have to be careful and plan it properly, and not panic," he added. (Representative image)“پس از 15 روز (پس از COVID-19 بحران) شغل باید ناپدید می شوند نیست. بنابراین ما باید مراقب باشید و آن را به درستی طرح و وحشت نمی,” او اضافه شده است. (تصویر نماینده)

دولت باید اجازه دهد که 25-35 درصد از کل کارکنان از شرکت های فن آوری اطلاعات به کار از خود دانشگاه چون آنها حفظ سیستم های خود را به مشتریان در سراسر جهان و صنعت در این کشور آن بخش veteran T V Mohandas Pai گفت: در پی COVID-19 شیوع.

“این شرکت های تداوم کسب و کار طرح آن را به عنوان است; آن است که برای هر یک فاجعه است. آنها در حال انجام آن” سابق رئیس امور مالی از آن عمده Infosys Ltd گفت PTI.

اخبار مرتبط

تنها درخواست این است که دولت باید اجازه دهد که بحرانی کارکنان — 25-35 درصد مردم از کل نیروی کار — به کار های باقی مانده در دانشگاه ها به دلیل آنها باید برای حفظ سیستم از مشتریان جهان گسترده است.

“همه از خانه کار می کند.و آنها را مجبور به از کار وجود دارد (دانشگاه) برای حفظ این سیستم از صنعت هند. که بسیار مهم است. بنابراین آن را بسیار حیاتی است که آنها (شرکت های آن) داده می شود برخی از انعطاف پذیری چون ما باید مطمئن شوید که این نه در نتیجه مردم از دست دادن شغل بعد از آنها می آیند (زمانی که وضعیت به حالت عادی برمی گرداند),” Pai گفت.

“پس از 15 روز (پس از COVID-19 بحران) شغل باید ناپدید می شوند نیست. بنابراین ما باید مراقب باشید و آن را به درستی طرح و وحشت نمی,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>